מצבר 80 אמפר

מצבר 80 אמפר

אחד המצבר הפופולריים ביותר הוא מצבר 80 אמפר שמתאים למכוניות שמיובאות לישראל מהמזרח כמו ניסן, טויוטה, מאזדה, יונדאי, איסוזו, מיצובישי ועוד.

מצבר שנפ 80 אמפר

מצבר שנפ 80 אמפר הוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר זו מכיוון שהאיכות הגבוהה של סוג זה של מצברים באחריות ארוכת הטווח שמעניק לו היצרן, מוביל אותו להיות בין המצברים הפופולריים ביותר בישראל. במקרים רבים לקוחות שיש להם כרגע מצבר שנפ באוטו והמצבר שלהם התרוקן לחלוטין, הם מעדיפים לקנות גם הפעם מצבר שנפ כי הם יודעים שמדובר במצבר בטיב מעולה אשר שרת אותם לאורך תקופה ארוכה והחזיק מעמד הרבה יותר חודשים, מאשר תקופת האחריות של היצרן.

מי שמעוניין ליהנות מהמצבר לאורך זמן והוא נוהג לנסוע מידי פעם בכבישים מהירים במהירות גבוהה מטעין את המצבר שלו בכל פעם מחדש שוב ושוב. כך המצבר מסוגל לפעול תקופה ארוכה מאוד וזאת לעומת נהגים שנוסעים בעיקר בתוך העיר או בסביבה הקרובה ולא מספקים למצבר מהירות גבוהה. לכן המצבר של הרכב שלהם לא יתרוקן ולא יבצע טעינה מחודשת. זו הסיבה שפרק הזמן שהמצבר הזה יחזיק מעמד, יהיה נמוך מאשר הרכבים אשר נוסעים גם מחוץ לעיר בתאוצה גבוהה.

עלות החלפת מצבר

כמה עולה להחליף מצבר? העלות של המצבר משתנה בהתאם להוראות של היצרן והמחיר שהוא קובע לכל אחד מהמצברים זה תלוי בעובדה אם מדובר במצב ישראלי או תוצרת חוץ. באופן כללי על ושלכל מצבר היא בסביבות היא כמה מאות שקלים והסכום משתנה על פי המחירון.

תקלה ברכב

אף אחד לא רוצה שזה יקרה אך לעיתים הנהג לא מצליח להניע את הרכב והוא מעריך שמדובר במצבר שהתרוקן לחלוטין, כיוון שהוא פעיל אצלו ברכב במשך תקופה מאוד ארוכה. זה יכול להיות שנה-שנתיים ואף מעבר לזה. באופן טבעי הנהג תמיד ממהר למקום מסוים והוא מחפש פתרונות מהירים כדי שהוא יוכל לנהוג באוטו ולצאת לדרכו על פי התכנון המקורי שלו.

הדרך המהירה ביותר היא להתקשר למוקד של ניידות שירות אשר מפעיל הרבה ניידות שנמצאים באותה סביבה גיאוגרפית. כאשר מתקשרים למוקד זה אחת הניידות שנמצאת במיקום הקרוב ביותר יוצאת די מהר לכיוון הרכב התקול. בעל הרכב מודיע מראש באיזה רכב מדובר איזה דגם, מהו נפח המנוע ובהתאם לכך המכונאי דואג שיהיה לו ברכב מצבר שמתאים לדגם זה. זאת כיוון שקיימת חשיבות רבה להתאמה מושלמת של המצבר לרכב על פי הוראות היצרן.

הטכנאי שמגיע בודק את הסטרטר ואת האלטרנטור ואם הם תקינים, הוא בודק לאחר מכן גם את המצבר. ברוב המקרים המצבר מרוקן ולכן יש צורך להחליף אותו. הטכנאי מציע ללקוח כמה סוגים של מצברים מתוך ההיצע שקיים ברכב, בגודל שהוא צריך כמו לדוגמה 80 אמפר. יש מצברים של חברות ישראליות יש מצברים של חברות מהעולם. הוא מסביר ללקוח את ההבדל ביניהם את היתרונות, ההיקף של תקופת האחריות והעלויות. בהתאם לכל הנתונים הללו הלקוח מחליט על המצבר המועדף עליו.

תוך פרק זמן קצר יחסית איש השירות של מצברים רעננה מוציא את המצבר הנוכחי ומתקין במקומו את המצבר החדש.

ההנחיה הכללית היא שהנהג ישים לב לקראת תום תקופת האחריות למצבו של המצבר, יגיע מדי פעם לחשמלאי רכב כדי לבדוק את מצבו של המצבר. אם החשמלאי רואה שהמצבר ריק או עומד להתרוקן עדיף להקדים רפואה למכה ולהתקין מצבר חדש, לפני שהרכב לא יניע כיוון שהמצבר התרוקן לחלוטין.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ