מצבר לסיאט

מצבר לסיאט

אורך החיים של מצבר סיאט, או של מצבר לרכב אחר, הוא כמה שנים בודדות ואז הוא מתחיל לאבד מכוחו וחייבים למצוא פתרון לבעיה. אם נתקעתם עם הרכב ואתם משערים שהבעיה היא מצבר חלש אין מנוס וצריך להחליפו.

מצבר לסיאט איביזה

אם נתקעתם עם הסיאט איביזה שלכם ויש צורך להחליף את המצבר, כדאי מאד לרכוש מצבר שיוצר על ידי החברות הגדולות לייצור מצברים כמו שנפ, וולטה או ורטה. בכל חברת מצברים כמו איה מצברים תוכלו למצוא מצברים של 55 אמפר או 60 אמפר המתאימים לרכב מסוג סיאט איביזה. במקרה של תקלה במצבר הסיאט איביזה יש לנהוג בשיקול דעת ולחשוב על פתרון לטווח הארוך והתשובה לכך היא קניה של מצבר איכותי ואמין שאורך חייו הוא כמה שנים.

מה עושים כשהרכב לא מניע?

  • אם יש לכם כבלי הנעה ברכב, עצרו רכב אחר ובקשו עזרה בהנעה. הניעו בעזרת הכבלים וסעו למקום שמוכר ומתקין מצברים, כדוגמת איה מצברים, והחליפו מצבר.
  • הזמנת שירות מצבר עד הבית גבעתיים, נותני השירות, מגיעים למקום שבו הרכב עומד ומחליפים את המצבר. אם ברשותך רכב מסוג סיאט נותן השירות יביא כמה מצברים המתאימים לסוג הרכב.
  • במקרים חריגים כמו עבור החלפת מצבר ברכבים ישנים, יש לגרור את הרכב למוסך ושם תתבצע הוצאות המחלף הישן והתקנת המחלף החדש.

כיצד מתאימים מצבר לרכב?

 ישנם בשוק לא מעט סוגי מצברים וחשוב לדעת איזה מצבר מתאים לרכבכם. יש לוודא שהמצבר מתאים לסוג המנוע ברכב הספציפי, על פי הנפח ועוצמת המנוע של הרכב שמשפיעים על קיבולת המצבר הדרושה. בכל מקרה מומלץ לבדוק בספר הרכב את המלצות היצרן ובהתאם לכך לבחור את המצבר.

כשאתם בוחרים מצבר קחו בחשבון מספר מדדים, מחיר, ארץ יצור, המצברים שמיוצרים בסין או בטורקיה זולים יותר אך לא האיכותיים ביותר, כמה חודשי אחריות ואורך חייו של  המצבר.

מצברים המתאימים לסיאט הם מצברים של 60-55 אמפר והמכונאי שיגיע לבצע את ההחלפה ימליץ על מצבר איכותי שישרת את בעל הרכב לפרק זמן ארוך.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ