מצבר לשברולט

מצבר לשברולט

בכבישי ישראל נעים רכבים רבים מסוג שברולט וזאת כיוון שנהגים רבים מעריכים את המנוע העוצמתי שלהם ואת העובדה שמדובר ברכבים אמריקאיים איכותיים, שישרתו אותם לבטח שנים רבות.

מצבר לשברולט ספארק

קיימים מצברים שונים הן ישראלים והן כאלו שיוצרו בחו"ל שמתאימים לרכב זה, כמו שנפ, בוש, וולטה ועוד. לרכב הקטן שמשרת נהגים רבים לאור הנוחות הרבה של הנהיגה בו, גם קורה שהמצבר מתרוקן ולכן הנהג מחפש פתרונות מהירים להחלפת המצבר כדי לא לעכב את מהלך היום שלו.

האופציה הנוחה ביותר היא שימוש באופציה של מצבר עד הבית. כאשר יש תקלה מסוג זה, הנהג מתקשר למוקד ומבקש הגעה של טכנאי למיקום שבו הוא נתקע. לייעול שיטות העבודה, המכונאי בודק עם הלקוח באיזה רכב מדובר ובהתאם לכך הוא מביא אתו מצבר שמתאים לשברולט ספארק. בהגעתו למקום, הטכנאי בוחן את מצבו של המצבר ואם אכן הוא מרוקן, הוא מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו את המצבר החדש. זוהי פעולה שמתבצעת במהירות יחסית ולאחר בדיקה שיש אפשרות להתניע את הרכב, הפעולה הסתיימה.

מצבר לשברולט קרוז

הרכב המשפחתי שהנפח שלו הוא 1,400 או 1,600 סמ"ק על פי הדגם, נהנה מהפעילות של המצבר לאורך כשנתיים שלוש ועם הזמן הוא נחלש ויש להחליף אותו. לכן יש לפנות אל מצברים רעננה כדי לקנות את המצבר המתאים. נציג המוקד שמגיע לשטח מביא אתו את המצבר המתאים על פי נפח המנוע של הרכב הספציפי.

קיימת חשיבות רבה לרכישה של מצבר המותאם לרכב שברולט קרוז, כיוון שחוסר התאמה לא תאפשר לרכב לנוע בכבישים.

המכונאי בודק את המצבר וגם פריטים אחרים ברכב כמו האלטרנטור והסטרטר וזאת כדי להיות בטוחים שאכן הבעיה של חוסר היכולת להתניע את הרכב, נובעת מהמצבר.

החלפה מהירה של מצבר

היתרון ברכבים שיוצרו בשנים האחרונות הוא שקל מאד להגיע למצבר הנוכחי ולכן בעת הצורך איש השירות שולף אותו במהירות ומחבר במקומו את המצבר החדש. הוא מנסה להתניע את הרכב ואם הכול תקין הנהג יכול להמשיך לדרכו.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ