מצברים לרכב בכפר סבא

שירות אישי של מצברים לרכב בכפר סבא

להיתקע עם הרכב זו הרגשה מאד לא נעימה ובדרך כלל הדבר קורה כשממהרים הביתה או לפגישה חשובה.

תקלה ברכב

רוב בעלי הרכבים יודעים פחות או יותר מתי התקינו מצבר לאחרונה ולכן העובדה שהרכב אינו מתניע מבהירה להם שרוב הסיכויים שהתקלה נובעת מכך שהמצבר התרוקן. הנהגים נוטים לבדוק בעצמם את המנוע כדי להבין מהי התקלה.

אך כאשר המנוע חם הנוזלים שבתוך המצבר, גם אם מדובר בכמות קטנה נמצאים בנקודת רתיחה ולכן מסוכן ביותר לפתוח את המצבר. לכן יש להמתין ורק כאשר הרכב קר לחלוטין, אפשר לבצע את הבדיקה הזו.

מצבר עד הבית כפר סבא

הפתרון היעיל והמהיר ביותר הוא להפעיל שירות אישי של מצברים לרכב בכפר סבא. בעל הרכב מתקשר למוקד, מסביר כי יש תקלה ברכב ושקיימת סבירות גבוהה שמדובר במצבר שהתרוקן. איש השירות מבקש לדעת היכן הוא ממוקם ומהו סוג הרכב, הדגם שלו ונפח המנוע.

אנשי השירות של מצבר עד הבית כפר סבא  נמצאים בעיר כפר סבא או בסביבתה הקרובה משתדלים להגיע לרכב התקול תוך פרק זמן קצר והם מביאים איתם מצברים מתאימים כדי לחסוך זמן יקר. לאחר בדיקה של המכונאי הוא מיידע את הלקוח אם אכן מדובר במצבר שהתרוקן ויש להתקין חדש, או שמדובר בתקלה מכאנית אחרת.

טכנאי השירות של מצברים לרכב בכפר סבא מגיעים לכל מקום ברחבי העיר ובסביבתה ומעניקים שירות בו במקום.

היצע נרחב של מצברים

שוק המצברים בישראל כולל מצברים אשר מיוצרים בחו"ל על ידי חברות וותיקות מאד וגם מצברים מעולים אשר מיוצרים בישראל על ידי חברות הפועלות שנים רבות ומייצרות מצברים מעולים. איש השירות ממליץ לבעל הרכב לבחור את המצבר בהתאם לעלויות השונות ולהבדלים בזמני האחריות. ברוב המקרים היצרנים מעניקים אחריות לתקופה בת 20-12 חודשים. לאור איכותם הגבוהה של רוב המצברים, הם פועלים בדרך כלל תקופות ארוכות יותר מהאחריות שניתנת.

שירות של החלפת מצברים עד הבית

כאשר יש תקלה ברכב, הנהג הוא בדרך כלל אובד עצות ואינו יודע מה לעשות. השירות של החלפת מצברים עד הבית הוא התשובה הטובה והיעילה ביותר למצב זה.

לקוחות רבים התנסו בשירות זה ולכן כאשר חבר או קרוב משפחה נתקל בבעיה מסוג זה, הם מיד ממליצים לו להיעזר בשירות זה כדי לפתור את הבעיה על המקום. המטרה של המכונאים היא להעניק שירות אישי של מצברים לרכב בכפר סבא כדי לסייע לנהגים התקועים בדרך.

אם זה קורה בחניה ליד הבית, ליד המשרד, הסופרמרקט או בכל מקום אחר, בעל הרכב פונה לאופציה היעילה ביותר. זמן החלפת המצבר הוא דקות בודדות ולאחר מכן איש השירות מתניע ללא קושי את המנוע של הרכב, כדי לוודא שהבעיה נפתרה.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם