מצברים הוד השרון

התקנת מצברים הוד השרון והסביבה

תושבי הוד השרון, כפר סבא והסביבה מודעים היטב לעובדה שבמקרה שהמצבר מתרוקן הם קוראים לנציג השירות של המוקד כדי לקבל עזרה דחופה בהחלפת במצבר.

החלפת מצברים בהוד השרון

התכנון של המכוניות החדשות כולל אפשרות להחליף בדרך קלה את המצבר. לכן כאשר יש תקלה ברכב ואי אפשר להתניע את המנוע הנהג מתקשר למוקד השירות, כדי לפתור את הבעיה תוך פרק זמן קצר. השיטה היא לדווח למוקד את מיקומו של הרכב ובנוסף לכך להעביר את פרטי הרכב כולל הדגם, נפח המנוע ושמו של היצרן.

איש השירות מוודא שיש לו ברכב השירות את המצבר המתאים ונוסע ללקוח כדי לבצע התקנת מצבר לרכב בהוד השרון. איש המקצוע בוחן בשטח גם נוספים לפני שהוא מחליף מצבר, כיוון שלעיתים הדבר נובע מתקלה אחרת ולא מריקון של המצבר. כך הוא בוחן את הסטרטר, האלטרנטור וחלפים נוספים לעיתים התקלה היא אכן באחד מהם והוא מבצע את התיקון הנדרש.

לגבי המצבר הוא בוחן מהי רמת הנוזל הקיימת בו ואם אין נוזל כלל הרי שהמצבר כבר לא פעיל ולכן אי אפשר להתניע את המנוע. אין ברירה אלא לשלוף את המצבר הישן ולהתקין במקומו מצבר חדש ואיכותי כדי שהנהג יוכל לנסוע באמצעות המצבר תקופה ארוכה.

אחריות על המצבר החדש

הטכנאי מבצע התקנה של מצברים בהוד השרון שכולם הם בטיב מעולה ועומדים בתו התקן הישראלי. תקופת האחריות היא בת מינימום שנה אחת ולעיתים אף הרבה מעבר לכך וזאת על פי החלטתו של היצרן בארץ או בחו"ל.

היתרון של שירות מצבר עד הבית

באמצעות שירות החלפת מצבר עד הבית בתל אביב בעל הרכב נהנה מאופציה של החלפת מצבר תוך פרק זמן קצר מאד. רכבי השירות ממוקמים בכל רכבי העיר ולכן איש השירות הפנוי שנמצא במיקום קרוב, יוצא לדרכו כדי לבחון את הבעיה ברכב הספציפי.

לאור המבנה של הרכב, קל מאד להוציא את המצבר הישן ולהתקין במקומו מצבר חדש, לחזק את כל הברגים ולבדוק שהמנוע מותנע. אין ספק שמעתה ואילך יהיה קל מאד להתניע את הרכב לאור הימצאותו של מצבר חדש, תקני ובאיכות מעולה.

שירות לתושבי הסביבה

שירות עד הבית של מצבר לרכב בהוד השרון מותאם גם לתושבי הסביבה ולכן מי שגר בכפר סבא, רעננה והסביבה הקרובה מתקשר גם הוא למוקד השירות בכל פעם שיש בעיה של מצבר. אם יש צורך מחליפים מצבר ואם מדובר בתקלה אחרת, המכונאי בדרך כלל פותר אותה. הוא מחליף חלק במוצר חדש או מתקן חלק שאינו מתפקד כראוי.

יש מקרים בודדים שבהם מדובר בתקלה מאד משמעותית שאינה קשורה במצבר והיא מצריכה טיפול במוסך. במקרה מסוג זה מזמינים גרר אשר מוביל את הרכב למוסך הקרוב.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ