מצברים הוד השרון

התקנת מצברים הוד השרון והסביבה

תושבי הוד השרון, כפר סבא והסביבה מודעים היטב לעובדה שבמקרה שהמצבר מתרוקן הם קוראים לנציג השירות של המוקד כדי לקבל עזרה דחופה בהחלפת במצבר.

החלפת מצברים בהוד השרון

התכנון של המכוניות החדשות כולל אפשרות להחליף בדרך קלה את המצבר. לכן כאשר יש תקלה ברכב ואי אפשר להתניע את המנוע הנהג מתקשר למוקד השירות, כדי לפתור את הבעיה תוך פרק זמן קצר. השיטה היא לדווח למוקד את מיקומו של הרכב ובנוסף לכך להעביר את פרטי הרכב כולל הדגם, נפח המנוע ושמו של היצרן.

איש השירות מוודא שיש לו ברכב השירות את המצבר המתאים ונוסע ללקוח כדי לבצע התקנת מצבר לרכב בהוד השרון. איש המקצוע בוחן בשטח גם נוספים לפני שהוא מחליף מצבר, כיוון שלעיתים הדבר נובע מתקלה אחרת ולא מריקון של המצבר. כך הוא בוחן את הסטרטר, האלטרנטור וחלפים נוספים לעיתים התקלה היא אכן באחד מהם והוא מבצע את התיקון הנדרש.

לגבי המצבר הוא בוחן מהי רמת הנוזל הקיימת בו ואם אין נוזל כלל הרי שהמצבר כבר לא פעיל ולכן אי אפשר להתניע את המנוע. אין ברירה אלא לשלוף את המצבר הישן ולהתקין במקומו מצבר חדש ואיכותי כדי שהנהג יוכל לנסוע באמצעות המצבר תקופה ארוכה.

אחריות על המצבר החדש

הטכנאי מבצע התקנה של מצברים בהוד השרון שכולם הם בטיב מעולה ועומדים בתו התקן הישראלי. תקופת האחריות היא בת מינימום שנה אחת ולעיתים אף הרבה מעבר לכך וזאת על פי החלטתו של היצרן בארץ או בחו"ל.

היתרון של שירות מצבר עד הבית

באמצעות שירות החלפת מצבר עד הבית בתל אביב בעל הרכב נהנה מאופציה של החלפת מצבר תוך פרק זמן קצר מאד. רכבי השירות ממוקמים בכל רכבי העיר ולכן איש השירות הפנוי שנמצא במיקום קרוב, יוצא לדרכו כדי לבחון את הבעיה ברכב הספציפי.

לאור המבנה של הרכב, קל מאד להוציא את המצבר הישן ולהתקין במקומו מצבר חדש, לחזק את כל הברגים ולבדוק שהמנוע מותנע. אין ספק שמעתה ואילך יהיה קל מאד להתניע את הרכב לאור הימצאותו של מצבר חדש, תקני ובאיכות מעולה.

שירות לתושבי הסביבה

שירות עד הבית של מצבר לרכב בהוד השרון מותאם גם לתושבי הסביבה ולכן מי שגר בכפר סבא, רעננה והסביבה הקרובה מתקשר גם הוא למוקד השירות בכל פעם שיש בעיה של מצבר. אם יש צורך מחליפים מצבר ואם מדובר בתקלה אחרת, המכונאי בדרך כלל פותר אותה. הוא מחליף חלק במוצר חדש או מתקן חלק שאינו מתפקד כראוי.

יש מקרים בודדים שבהם מדובר בתקלה מאד משמעותית שאינה קשורה במצבר והיא מצריכה טיפול במוסך. במקרה מסוג זה מזמינים גרר אשר מוביל את הרכב למוסך הקרוב.

מעל 300 לקוחות לא טועים!

שרות מעולה מחיר הגון ממליץ

הגיע עד הבית מקצועי מאוד

מקצוענות ודייקנות שלא רואים בכל מקום. תוך פחות משעה מרגע שהתקשרתי כבר היה לי מצבר חדש. בוצעה בדיקה יסודי למצבר והבנו שהוא כבר לא תקין ואז המצבר הוחלף. קיבלתי אחריות לשנתיים.

הבוקר הגיע אליי יונתן להחלפת מצבר, שירות מהיר מקצועי ואמין. ממליצה בחום.

זמינות גבוהה, שירות מעולה, מקצועי והכי חשוב אמין! ממליצה בחום!!

שרות ברמה גבוהה,עמידה בזמנים,לא עברה שעה והרכב מניע, מקצועי ביותר

הגיעו להחליף לי מצבר ב8 בערב, תוך 10 דקות החלפת המצבר הסתיימה. מקצועיים, אדיבים, אמינים והמחירים סבירים

שירות מעולה!החלפת מצבר עד הבית ברכב קיה, זמינות בשעות הלילה, מחיר מצוין ומקצועיות!

הגיע במהירות ונתן שרות מצויין אחרי בדיקת המצבר החליף בחדש. היה בזול מהמתחרים בתחום ממליץ בחום!!

יוני יעיל, הגון ומאיר פנים. יישר כח.

בחור זהב

בשבת הלך לי המצבר. בראשון על הבוקר התקשרתי לברר זמינות ועלות, המחירים היו מעולים ונאמר לי שתוך 25 דקות יגיע לתקן. אכן הכל טופל והוחלף במהירות ביעילות ושירות מעולה!!! אני מאוד מרוצה וגם קיבלתי אחריות לשנתיים ממליצה בחום

פשוט מדהים!! תוך חצי שעה יונתן כבר היה פה והחליף לי מצבר. נתן לי אחריות לשנתיים. אין דברים כאלה. תודה גדולה!

שירות מעולה, יחס אדיב ומחירים הוגנים מאוד! הגעה עד לבית הלקוח ללא עלות נוספת. ממליץ לכולם בחום.

מצבר עד בית הלקוח ממליץ בחום

כמו שכתבו - 40 דקות מהרגע שהתקשרתי כבר היה כאן, עשה עבודה יסודית ומהירה וגם במחיר אטרקטיבי.

ממליץ בחום, החליף לי מצברים בשני הרכבים שלנו. בחור מדהים, אמין וישר!! תודעת שירות ברמות הגבוהות שיש. אפילו שהיה מקרה שנשבר משהו ברכב שלי בעקבות החלפת המצבר, איה מצברים, לקח אחראיות על זה בצורה מלאה. כולל החזר כספי על העלויות שלי (שהיו גבוהות ממחיר המצבר).לא מובן מאליו בישראל. בקיצור, אני ממליץ בחום. כמו כן מחירים אטרקטיביים ושירות עד בית הלקוח. ספק לכל החיים.

קיבלתי שירות מהיר , מקצועי ואדיב מיונתן. והכל תוך זמן המתנה קצר ועד הבית. ממליצה בחום על איה מצברים !

Called them today. After 15 minutes new battery was installed. Great service

אין סיבה לצאת מהבית...שירות מושלם ומחיר מצויין. יוני -אתה פשוט מלך!!

לייעוץ חייגו 072-3971114 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

שאלות נפוצות

איה מצברים הינה חברה המובילה בהחלפת מצברים לרכב מכל הסוגים עד הבית. חברתנו פועלת בכל רחבי הארץ 24/6, למידע נוסף על איזורי שירות כנסו לאתר.

יש מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם: 1) שמדובר בחברת מצברים מוכרת ואמינה. 2) לפי החלפת המצבר חשוב לוודא שאכן הבעיה היא במצבר. 3) המצבר החדש מגיע עם אחריות לפחות של שנה. לייעוץ חינם כנסו לאתר.

חיוג מהירוואטסאפ