מצבר עד הבית רמת גן

הדרך המוצלחת של מצבר עד הבית ברמת גן

הפתרון להמשך מהיר של הנסיעה לאחר שנתקעים בדרך הוא שירות של החלפת מצבר בכל מקום שבו נמצא הרכב וזאת לנוחות מקסימלית של הנהג כדי שלא יצטרך להזמין גרר ולהתרוצץ למוסך הקרוב.

אספקת והתקנת מצברים רמת גן

השירות המוצלח מתחיל עם קבלת קריאת שירות של נהג אשר אינו מצליח להתניע את הרכב עקב בעיה במצבר. אחת מניידות השירות של מצברים רמת גן שנמצאת במיקום גיאוגרפי קרוב יוצאת לדרך כדי לסייע לנהג זה.

ברכב השירות קיים מלוא האבזור שנחוץ לבעלי הרכב בהתאם לדגמים של הרכבים הפופולריים. כמו כן יש בו כמה וכמה מצברים אשר מתאימים לרכבים בנפחי מנוע שונים.

הטכנאי של מצברים רמת גן בוחן את מצבו של הרכב כדי להיות בטוח שהבעיה נובעת מריקון של המצבר. בודק את האלטרנטור, הסוויץ' ואלמנטים נוספים ואם הכול תקין הוא בוחן את המצבר ואם אכן הוא ללא נוזלים, זו הסיבה שאי אפשר להתניע את הרכב. המכונאי פותח את כל החיבורים של המצבר הנוכחי, מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו את המצבר החדש. מחבר את כל החיבורים הנדרשים ומוודא שהמצבר פעיל וקל מאד להתניע את הרכב. בדרך זו הבעיה ברכב נפתרת במהירות והנהג משלם לטכנאי את המחיר שסוכם ויוצא לדרכו.

נוחות מקסימלית בעת החלפת מצבר רמת גן

איש השירות שמגיע במהירות לצורך החלפת מצבר רמת גן יוצר מצב שבו תוך פרק זמן קצר הבעיה נפתרת והנהג יכול לשוב לשגרת היום יום שלו. בעבר במצבים הללו נהגים הזמינו גרר כדי שיגרור את המכונית למוסך ורק שם החליפו את המצבר. הסיבה לכך היא כי בעבר היה די קשה להחליף את המצבר והיה צורך לפרק לעיתים גם את החלק הפנימי של הדשבורד כדי להחליף אותו. אך בכל הרכבים החדשים הבעיה הזו כבר לא קיימת ולכן אפשר לבצע את הפעולה הזו בשטח ואין כל צורך להגיע למוסך.

כך הנהג חוסך את זמן ההמתנה לגרר, את העלויות של הגרר ושל המוסך ובעיקר המון זמן כיוון שמדובר בתהליך ארוך ומייגע והשיטה החדשה מקצרת את התהליכים הללו.

הגעה לכל מקום

שירות יעיל זה מופעל בכל מקום, יש ליידע את מוקד השירות באיזה מקום ממוקם הרכב, אזור וכתובת מדויקת. נושא חשוב הוא סוג הרכב התקול כיוון שיש סוגים רבים של מצברים והטכנאי חייב להגיע עם מצבר תואם כיוון שכל סוג אחר של מצברים לא יתאים לחלוטין ולכן לא יבצע את העבודה הנדרשת. לכן הנהג מוסר לנציג במוקד השירות את פרטי הרכב, שמו של היצרן, הדגם ונפח המנוע. מיד לאחר מכן איש השירות יוצא לדרך ומבצע שירות מצבר עד הבית בנתניה ובכל מקום אחר על פי הצורך.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ