מצברים ברעננה

שירות אמין להתקנת מצברים לרכב ברעננה

כאשר יש צורך במצבר חדש, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה, כדי להגיע למסקנה הנכונה והמתאימה ביותר.

מצבר עד הבית רעננה

מי שנתקע עם הרכב ליד המשרד או ליד הבית ברעננה, הפתרון המוצלח ביותר הוא לקרוא לשירות של מצבר עד הבית רעננה. באופציה זו מתקשרים לאיש השירות ומיידעים אותו על מיקומו של הרכב מוסרים את פרטי הדגם של הרכב. זאת כדי שאיש השירות יביא אתו מצבר חדש וביעילות יקודם  התהליך מהר ככל האפשר.

היתרון הגדול הוא שלצורך התקנת מצברים לרכב ברעננה, הטכנאי נמצא תמיד בעיר או בסביבה הקרובה ולכן הוא יכול להגיע במהירות יחסית ולסייע ללקוח. בשלב הראשון הוא מבצע בדיקה מקיפה כדי לוודא שהבעיה אכן נובעת מהמצבר ולא מתקלה באלטרנטור, בסטרטר או בחלף אחר של הרכב. כאשר הוא רואה שהמצבר מרוקן ואין בו נוזל כלל, אין ברירה אלא להחליף את המצבר.

הטכנאי משחרר את המצבר הנוכחי ומתקין במקומו את המצבר החדש. הפעולה הזו מתבצעת בזריזות גדולה ומאפשרת לנהג להמשיך בשגרת יומו.

מצברים לרכב ברעננה

שירות אמין להתקנת מצברים לרכב ברעננה בחניה, חוסך את ההתנהלות שהייתה נהוגה בעבר כאשר לצורך התקנת מצבר חדש, כל לקוח היה חייב להגיע למוסך. לשם כך הוא הזמין גרר, המתין זמן רב עד שהגרר הגיע ולאחר מכן המתין גם במוסך פרק זמן ארוך עד שהמכונאים התקינו מצבר חדש.

לעומת זאת היום כאשר יש צורך לרכוש מצברים ברעננה, קוראים לאיש  שירות המגיע עד המקום והוא מבצע את הפעולה הטכנית, כיוון שאין כל צורך במוסך בשביל פעולה כה פשוטה.

כאשר מתקשרים אל מוקד השירות של איה מצברים , הלקוחות כבר מבינים שהבעיה תיפתר תוך פרק זמן קצר. הטכנאי מביא אתו מצבר תואם מראש וההיערכות היעילה הזו חוסכת את הזמן של הגעה לצורך בדיקת הרכב, נסיעה למחסן להבאת המצבר המתאים ונסיעה חוזרת לרכב התקול.

השיטה החדשה הזו חוסכת לכל לקוח זמן יקר, כיוון שהטכנאי מגיע לכל נקודה לצורך התקנת מצברים לרכב ברעננה.

התאמת המצבר לרכב

איש השירות מציע ללקוח כמה מצברים אשר בתכונות שלהם מתאימים לדגם של הרכב. כל המצברים המוצעים הם איכותיים ועם אחריות לתקופה שנעה בין 20-12 חודשים. לאור הידע הרב שלו, המכונאי מסביר ללקוח את ההבדלים בין הדגמים ובהתאם לבקשתו של הלקוח, מותקן המצבר הישראלי או תוצרת חוץ.

בתחום המצברים קיימים מצברים ישראלים המיוצרים בטכנולוגיות חדשניות והם בטיב מעולה וקיימים גם מצברים אשר מיוצרים בחו"ל ומיובאים ארצה וגם הם באיכות מעולה. המכונאי אשר מכיר היטב את כל הדגמים והיצרנים ימליץ רק על מצברים מצוינים שמוכיחים לאורך זמן את איכותם, כשהם מותקנים ברכבים השונים לאורך תקופה שהיא ארוכה מהאחריות.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ