מצברים ברעננה

מצברים ברעננה עד בית

מחפשים מצבר באזור רעננה? הגעתם למקום הנכון!

כאשר יש צורך במצבר חדש, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה, כדי להגיע למסקנה הנכונה והמתאימה ביותר.

מצבר עד הבית ברעננה

מי שנתקע עם הרכב ליד המשרד או ליד הבית ברעננה, הפתרון המוצלח ביותר הוא לקרוא לשירות של מצבר עד הבית רעננה. באופציה זו מתקשרים לאיש השירות ומיידעים אותו על מיקומו של הרכב מוסרים את פרטי הדגם של הרכב. זאת כדי שאיש השירות יביא אתו מצבר חדש וביעילות יקודם  התהליך מהר ככל האפשר.

היתרון הגדול הוא שלצורך התקנת מצברים לרכב ברעננה, הטכנאי נמצא תמיד בעיר או בסביבה הקרובה ולכן הוא יכול להגיע במהירות יחסית ולסייע ללקוח. בשלב הראשון הוא מבצע בדיקה מקיפה כדי לוודא שהבעיה אכן נובעת מהמצבר ולא מתקלה באלטרנטור, בסטרטר או בחלף אחר של הרכב. כאשר הוא רואה שהמצבר מרוקן ואין בו נוזל כלל, אין ברירה אלא להחליף את המצבר.

הטכנאי משחרר את המצבר הנוכחי ומתקין במקומו את המצבר החדש. הפעולה הזו מתבצעת בזריזות גדולה ומאפשרת לנהג להמשיך בשגרת יומו.

מצברים לרכב ברעננה

שירות אמין להתקנת מצברים לרכב ברעננה בחניה, חוסך את ההתנהלות שהייתה נהוגה בעבר כאשר לצורך התקנת מצבר חדש, כל לקוח היה חייב להגיע למוסך. לשם כך הוא הזמין גרר, המתין זמן רב עד שהגרר הגיע ולאחר מכן המתין גם במוסך פרק זמן ארוך עד שהמכונאים התקינו מצבר חדש.

לעומת זאת היום כאשר יש צורך לרכוש מצברים ברעננה, קוראים לאיש  שירות המגיע עד המקום והוא מבצע את הפעולה הטכנית, כיוון שאין כל צורך במוסך בשביל פעולה כה פשוטה.

כאשר מתקשרים אל מוקד השירות של איה מצברים , הלקוחות כבר מבינים שהבעיה תיפתר תוך פרק זמן קצר. הטכנאי מביא אתו מצבר תואם מראש וההיערכות היעילה הזו חוסכת את הזמן של הגעה לצורך בדיקת הרכב, נסיעה למחסן להבאת המצבר המתאים ונסיעה חוזרת לרכב התקול.

השיטה החדשה הזו חוסכת לכל לקוח זמן יקר, כיוון שהטכנאי מגיע לכל נקודה לצורך התקנת מצברים לרכב ברעננה.

התאמת המצבר לרכב

איש השירות מציע ללקוח כמה מצברים אשר בתכונות שלהם מתאימים לדגם של הרכב. כל המצברים המוצעים הם איכותיים ועם אחריות לתקופה שנעה בין 20-12 חודשים. לאור הידע הרב שלו, המכונאי מסביר ללקוח את ההבדלים בין הדגמים ובהתאם לבקשתו של הלקוח, מותקן המצבר הישראלי או תוצרת חוץ.

בתחום המצברים קיימים מצברים ישראלים המיוצרים בטכנולוגיות חדשניות והם בטיב מעולה וקיימים גם מצברים אשר מיוצרים בחו"ל ומיובאים ארצה וגם הם באיכות מעולה. המכונאי אשר מכיר היטב את כל הדגמים והיצרנים ימליץ רק על מצברים מצוינים שמוכיחים לאורך זמן את איכותם, כשהם מותקנים ברכבים השונים לאורך תקופה שהיא ארוכה מהאחריות.

מעל 300 לקוחות לא טועים!

שרות מעולה מחיר הגון ממליץ

הגיע עד הבית מקצועי מאוד

מקצוענות ודייקנות שלא רואים בכל מקום. תוך פחות משעה מרגע שהתקשרתי כבר היה לי מצבר חדש. בוצעה בדיקה יסודי למצבר והבנו שהוא כבר לא תקין ואז המצבר הוחלף. קיבלתי אחריות לשנתיים.

הבוקר הגיע אליי יונתן להחלפת מצבר, שירות מהיר מקצועי ואמין. ממליצה בחום.

זמינות גבוהה, שירות מעולה, מקצועי והכי חשוב אמין! ממליצה בחום!!

שרות ברמה גבוהה,עמידה בזמנים,לא עברה שעה והרכב מניע, מקצועי ביותר

הגיעו להחליף לי מצבר ב8 בערב, תוך 10 דקות החלפת המצבר הסתיימה. מקצועיים, אדיבים, אמינים והמחירים סבירים

שירות מעולה!החלפת מצבר עד הבית ברכב קיה, זמינות בשעות הלילה, מחיר מצוין ומקצועיות!

הגיע במהירות ונתן שרות מצויין אחרי בדיקת המצבר החליף בחדש. היה בזול מהמתחרים בתחום ממליץ בחום!!

יוני יעיל, הגון ומאיר פנים. יישר כח.

בחור זהב

בשבת הלך לי המצבר. בראשון על הבוקר התקשרתי לברר זמינות ועלות, המחירים היו מעולים ונאמר לי שתוך 25 דקות יגיע לתקן. אכן הכל טופל והוחלף במהירות ביעילות ושירות מעולה!!! אני מאוד מרוצה וגם קיבלתי אחריות לשנתיים ממליצה בחום

פשוט מדהים!! תוך חצי שעה יונתן כבר היה פה והחליף לי מצבר. נתן לי אחריות לשנתיים. אין דברים כאלה. תודה גדולה!

שירות מעולה, יחס אדיב ומחירים הוגנים מאוד! הגעה עד לבית הלקוח ללא עלות נוספת. ממליץ לכולם בחום.

מצבר עד בית הלקוח ממליץ בחום

כמו שכתבו - 40 דקות מהרגע שהתקשרתי כבר היה כאן, עשה עבודה יסודית ומהירה וגם במחיר אטרקטיבי.

ממליץ בחום, החליף לי מצברים בשני הרכבים שלנו. בחור מדהים, אמין וישר!! תודעת שירות ברמות הגבוהות שיש. אפילו שהיה מקרה שנשבר משהו ברכב שלי בעקבות החלפת המצבר, איה מצברים, לקח אחראיות על זה בצורה מלאה. כולל החזר כספי על העלויות שלי (שהיו גבוהות ממחיר המצבר).לא מובן מאליו בישראל. בקיצור, אני ממליץ בחום. כמו כן מחירים אטרקטיביים ושירות עד בית הלקוח. ספק לכל החיים.

קיבלתי שירות מהיר , מקצועי ואדיב מיונתן. והכל תוך זמן המתנה קצר ועד הבית. ממליצה בחום על איה מצברים !

Called them today. After 15 minutes new battery was installed. Great service

אין סיבה לצאת מהבית...שירות מושלם ומחיר מצויין. יוני -אתה פשוט מלך!!

לייעוץ חינם חייגו 072-3971114 או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

שאלות נפוצות

יש מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם: 1) שמדובר בחברת מצברים מוכרת ואמינה. 2) לפי החלפת המצבר חשוב לוודא שאכן הבעיה היא במצבר. 3) המצבר החדש מגיע עם אחריות לפחות של שנה. לייעוץ חינם כנסו לאתר.

המצברים שלנו מגיעים עם אחריות יצרן מלאה 12-24 חודשים תלוי בסוג המצבר, למידע נוסף כנסו לאתר.

חיוג מהירוואטסאפ