מצבר לסיטרואן

מצבר לסיטרואן

בעלי סיטרואן נהנים מנהיגה ברכב אמין לאורך זמן. אך כאשר אי אפשר להתניע את המנוע, כפי הנראה המצבר סיים את תפקידו ויש להתקין מצבר חדש.

מצבר לסיטרואן C3

דגם המצבר שמתאים לרכב סיטרואן 3 C הוא של 50 אמפר. כאשר הנהג נתקע בחניה ליד הבית או בכל מקום אחר, הוא מחפש את הדרך הקלה והמהירה לצאת מהמצב הזה, כדי להמשיך בסדר היום. האופציה הנוחה ביותר היא להתקשר למוקד, כדי לבדוק את אפשרות הגעתו של טכנאי לבדיקת המצבר ולהחלפתו במידת הצורך.

במוקד של מצבר עד הבית, יעדכנו את הלקוח תוך כמה זמן פחות או יותר יגיע אליו המכונאי שנמצא במרחק קצר יחסית מהמקום בו ממוקם הרכב התקול. כדי שאיש השירות יביא אתו את המצבר הנכון, הוא יקבל מידע מבעל הרכב לגבי סוג הרכב, שמו של היצרן, הדגם ונפח המנוע. כאשר הוא מקבל את מלוא הנתונים, הוא יוכל להביא אתו את המצבר המתאים לרכב זה.

מצבר לסיטרואן C4

מי שנתקע עם הרכב סיטרואן 4 C  ומתקשר למוקד, מבקש שהמתקין יביא אתו מצבר של 55 או של 72 אמפר כיוון שזו ההתאמה האידאלית לרכב זה. איש השירות מגיע תוך פרק זמן קצר, בוחן את הרכב ואת חלפיו של הסטרטר והאלטרנטור וזאת כדי לא להחליף סתם מצבר, אם הוא תקין.

אם אכן המצבר התרוקן, איש השירות יחלץ את המצבר הישן ובמקומו יתקין מצבר בקדימה צורן. הוא יעביר ללקוח את כתב האחריות על פי התקופה שאישר כל יצרן וזאת לאחר שהנהג בחר את המצבר שנראה לו מתוך ההיצע הקיים, כיוון שכל יצרן מעניק תקופת אחריות שונה, החל ב – 12 חודשים ומעלה.

מצברים במכוניות בישראל

ברוב המקרים המצברים שמותקנים ברכבים בישראל מחזיקים מעמד לפחות את תקופת האחריות ולפעמים הרבה מעבר לכך. הדבר תלוי בתחזוקה של הרכב ובהרגלי הנסיעה אם הם כוללים הטענה חוזרת בדרכים מהירות, או ללא הטענה, עבור מי שנוסע בעיקר בתוך העיר ולכן הרכב אינו מפתח תאוצה כמו מחוץ לעיר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ