מצברים לרכב בקדימה צורן

החלפת מצברים לרכב בקדימה צורן

גם כאשר נתקעים עם הרכב במקום קטן יחסית כמו קדימה צורן, יש פתרונות מהירים שמאפשרים טיפול מהיר ברכב תקול.

החלפת מצברים לרכב בקדימה צורן

המהלך הראשון שיש לבצע הוא להתקשר למוקד המאויש ולבקש שניידת שירות תגיע למיקום בו חונה הרכב. יש כמה וכמה ניידות שירות שמסיירות כל היום באזור קדימה צורן וביישובים הקרובים ולכן אחת מהן תוכל להגיע באופן מהיר לנהג שממתין ברכבו. אם הצורך הוא של החלפת מצברים לרכב בקדימה צורן, מיידעים את המוקד מהו סוג הרכב שנתקע, שמו של היצרן ובאיזה דגם מדובר. נושא חשוב נוסף הוא נפח המנוע וכל זאת כדי שהטכנאי יביא אתו את הדגם הנכון ביותר עבור רכב זה.

התקנה של מצבר חדש בכל מקום

ברכבים החדשים קל מאד להחליף מצברים כיוון שיש גישה מאד נוחה. איש השירות מוציא את המצבר, מוודא שהוא אכן ריק ולאחר מכן הוא מכניס במקומו את המצבר החדש. התהליך כולו אורך כמה דקות בלבד כיוון שגודלו של המצבר הוא זהה, כך שנשאר רק לסגור היטב את החיבורים ולהתניע את המנוע של המכונית.

אין צורך להגיע למוסך

החלפת מצברים עד הבית מייתרת את הצורך להזמין גרר, לבצע את כל ההתנהלות טלפונית מולו, להמתין זמן רב עד שהוא מגיע ולנסוע אתו ועם הרכב הנגרר למוסך. לאחר מכן יש לשלם לגרר ולהמתין במוסך עד שהרכב יטופל. במקום לבזבז את כל היום ולשלם עלויות מיותרות, ניידת השירות פותרת את הבעיה במהירות ואין כל צורך להגיע למוסך.

רכבי השירות מגיעים לכל מקום נדרש

כאשר קיימת פריסה רחבה של ניידות שירות, תמיד אחת מהן תהיה בקרבת מקום ולכן המכונאי יגיע ויבצע החלפה של מצבר לרכב בפתח תקווה, הן אם מדובר בסגולה, באחד מאזורי התעשייה האחרים או במרכז העיר. איש השירות זקוק למידע לגבי מיקום הרכב והדגם של הרכב. מנקודה זו הוא פועל במהירות ודואג להגיע בהקדם וגם להביא אתו את הדגם הנכון עבור הרכב הספציפי.

קיימת חשיבות רבה להתקין דגם מתאים של מצבר, כיוון שדגם שאינו מותאם באופן מלא לא ישרת כראוי את הרכב ולא יהיה אפשר להתניע אותו.

חשיבה מראש על המצבר

רוב בעלי הרכבים יודעים כמה זמן המצבר הנוכחי קיים ברכב שלהם ולכן כדאי שיבדקו מדי פעם את מצבו כדי שלא יוצר מצב שהוא שובק חיים בזמן שהוא תמיד לא נוח לכך. אם המכונאי רואה שכמות המים במצבר היא מועטה, ברור שהמצבר לא יפעל בקרוב ולכן עדיף להחליף ללא דיחוי את המצבר וכך לחסוך עוגמת נפש בהמשך.

האחריות על המצבר נעה משנה ומעלה אך אם נוסעים בכבישים מהירים, הוא יכול לתפקד פרקי זמן ארוכים יותר כיוון שהוא נטען שוב.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ