מצבר 70 אמפר

מצבר 70 אמפר

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר בכל רכב מכיוון שבלעדיו אי אפשר להתניע את הרכב ולצאת לדרך. לכן הנהגים מקפידים שיהיה להם מצבר איכותי עם אחריות לאורך זמן ושהוא יהיה מותאם באופן מושלם לרכב שלהם

מצבר סטארט סטופ 70 אמפר

הרצון הרב לשמור על הסביבה ולהפחית את רמת זיהום האוויר, דרבנו מפעלים רבים לייצר סוגים חדשים של מצברים שהם אטומים והם פועלים בשיטה החדשנית שנקראת סטארט אנד סטופ. על פי שיטה זו בכל פעם שהרכב נייח כלומר כאשר הוא עוצר ברמזור אדום או בפקק תנועה, הרכב נכבה מעצמו. רק לאחר שפועל רמזור צהוב וירוק או שהפקק משתחרר, הרכב ממשיך בנסיעה שלו.

ההערכה היא ששמונים אחוזים מהרכבים החדשים מצוידים כבר במצבר מהסדרה החדשה של סטארט אנד סטופ כדי לצמצם את זיהום הסביבה. יש להביא בחשבון שמצבר זה מבצע פעולות חוזרות ונשנות של פריקה עמוקה וטעינה. בדרך זו המצבר מסוגל להעניק מתח לאורך זמן עבור הרדיו, המזגן והאורות בכל רכב.

מצבר של 70 אמפר מתאים מאוד לרכבים אמריקאים גדולים כמו לדוגמה שברולט לומינה או לרכבים כמו סקודה או וולוו. המצברים האלה עובדים בשתי שיטות טכנולוגיות שהן חדשות ופורצות דרך. האחת היא טכנולוגיית AGM שהיא מאפשרת עמידות פי שלוש מאשר כל מצבר אחר וזאת לעומת מצבר חומצה רגיל והאופציה השנייה היא של טכנולוגיית EFB שמעניקה אפשרות לטעינה לטווח הארוך ולכן כל מצבר פעיל ברכב לאורך חודשים רבים ואף הרבה מעבר לתקופת האחריות שנתן היצרן.

אחד הדגמים הפופולריים ביותר הוא מצבר שנפ 60 כיוון שהוא מתאים לרכבים משפחתיים וגם לרכבים בקטגוריה של רכבי מנהלים, כמו לדוגמה אאוטלנדר, טויוטה ראב 4 או מזדה 5.
אחד המצברים הנמכרים ביותר בישראל הוא מצבר שנפ 60 אמפר וזאת לאור המקצועיות הרבה שלו והתקופה הארוכה שבה הוא פועל. במקרים רבים הלקוח ייהנה מהפעילות של המצבר גם מעבר לתקופת האחריות וכך הניצול יהיה מקסימלי.

מצבר בוש 70 אמפר

אחד היצרנים שמייצרים מצברים איכותיים ויש להם דרישה רבה בקרב הציבור בישראל הוא בוש וזאת לאור ואיכותו יוצאת הדופן והתפקוד המעולה שלו. נהגים רבים שבעבר היה להם ברכב מצבר של בוש מבקשים גם כעת כשהם מחליפים את המצבר כיוון שהוא התרוקן , להתקין מצבר 70 אמפר של בוש. המצבר הזה מתאים מאוד לרכבים כמו סקודה, מרצדס, ניסן, פולקסווגן, רנו אאודי ועוד. הסיבה להזמנת דגם זה היא לאור העובדה שמדובר במוצר יוצא דופן באיכותו ולכן היצרן מעניק ללקוחות 24 חודשי אחריות. באופן טבעי ההעדפה היא תמיד לרכוש מצבר שיש עליו תקופת אחריות ארוכה ככל האפשר. מעבר לכך כל נהג יכול להאריך את התקופה שבה יפעל המצבר וזאת אם הוא נוסע באופן תדיר בכבישים מהירים שבהם הנסיעה המותרת היא במהירות של 100 קילומטר לשעה ואף מעבר לכך. התאוצה הזו יוצרת מצבים שבהם המצבר מטעין את עצמו שוב ושוב ולכן הנוזלים יישארו בתוכו פרק זמן ארוך וכך לא יהיה צורך לרכוש מצבר חדש.

טיפול ברכב תקול

מי שנתקע עם הרכב ואינו מסוגל להתניע אותו, מעריך שהמצבר התרוקן כיצד שהוא פועל כבר פרק זמן ארוך ובמקרים רבים הרבה מעבר לתקופת האחריות של היצרן. באופן טבעי הוא מעוניין לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר והדרך האופטימלית לכך, היא להתקשר למוקד השירות של איה מצברים אשר מעניקים שירות מהיר בכל הסביבה.

 

איש השירות יבדוק את מצבם של הנוזלים במצבר ואם הם כבר לא קיימים, יש להתקין ברכב זה מצבר חדש. ההיצע כולל מצברים ישראלים וגם מצברים תוצרת חוץ. הלקוח רואה את כל האפשרויות, בוחן איזה מצבר מתאים לרכב שלי על פי הוראות היצרן. בהתאם לעלויות, לתקופת האחריות שמעניק יצרן המצברים הישראלי או העולמי ועל פי חוות הדעת של המכונאי הוא מקבל החלטה באיזה מצבר לבחור. מכונאי המצברים מבצע את החלפת המצבר תוך פרק זמן קצר מאוד כדי שהנהג יצא לדרכו.

 

קיימת חשיבות רבה להתאמה אופטימלית של המצבר לגודלו של הרכב ולסוגו. שכן אם יותקן מצבר קטן או גדול מידי התפקוד לא יהיה אפקטיבי ותהיה בעיה שוב בהתנעה. לכן יש לוודא מראש שמתקינים את המצבר המתאים מבחינת טכנית על פי ספר הרכב ועל פי ההוראות של היצרן. כאשר הכול תקין נותר ללקוח לשלם עבור השירות ולצאת שוב לדרכו המתוכננת.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ