מצבר 60 אמפר

מצבר 60 אמפר

התאמת המצבר לדגם של הרכב היא נושא חשוב ביותר, כיוון שחוסר התאמה יוצר מצב שבו המצבר לא יעבוד באופן תקין, או לא יעבוד כלל.

מצבר שנפ 60 אמפר

זו הסיבה שכאשר יש להתקין מצבר חדש, חייבים להתייעץ עם איש מקצוע אשר מכיר נושא זה באופן מעמיק. על פי שמו של היצרן, הדגם של הרכב ונפח המנוע, הוא יוכל להעניק הכוונה מקצועית לגבי סוג המצבר שכדאי לרכוש ולהתקין.
אחד הדגמים הפופולריים ביותר הוא מצבר שנפ 60 כיוון שהוא מתאים לרכבים משפחתיים וגם לרכבים בקטגוריה של רכבי מנהלים, כמו לדוגמה אאוטלנדר, טויוטה ראב 4 או מזדה 5.
אחד המצברים הנמכרים ביותר בישראל הוא מצבר שנפ 60 אמפר וזאת לאור המקצועיות הרבה שלו והתקופה הארוכה שבה הוא פועל. במקרים רבים הלקוח ייהנה מהפעילות של המצבר גם מעבר לתקופת האחריות וכך הניצול יהיה מקסימלי.

מצבר בוש 60 אמפר

מי שנתקע בדרך וזקוק למצבר חדש, יודע שאפשר לסמוך על אנשי המקצוע אשר מגיעים עם רכבי השירות שלהם, כדי לחלץ את הנהג ואת רכבו ולאפשר לו להמשיך בדרכו. אם מדובר ברכב משפחתי נורמטיבי המכונאי יציע לו כמה מצברים כמו מצבר בוש 60 אמפר וזאת לאור הטיב המעולה שלו. בהתאם לעלות שלו ולפרק הזמן בה מעניק היצרן אחריות, יחליט בעל הרכב איזה מצבר הוא מעוניין שיתקינו לו.
באופן טבעי ההעדפה היא תמיד לרכוש מצבר שיש עליו תקופת אחריות ארוכה ככל האפשר. מעבר לכך כל נהג יכול להאריך את התקופה שבה יפעל המצבר וזאת אם הוא נוסע באופן תדיר בכבישים מהירים שבהם הנסיעה המותרת היא במהירות של 100 קילומטר לשעה ואף מעבר לכך. התאוצה הזו יוצרת מצבים שבהם המצבר מטעין את עצמו שוב ושוב ולכן הנוזלים יישארו בתוכו פרק זמן ארוך וכך לא יהיה צורך לרכוש מצבר חדש.

סיוע כאשר הרכב נתקע

השיטה הנוחה ביותר כאשר הרכב הוא תקול ליד הבית או בכל מקום אחר, היא להתקשר למוקד ולבקש עזרה של ניידת שירות. בכל אחת מהניידות הללו יש מצברים בגדלים שונים ובהתאם לסוג של הרכב התקול יציע הטכנאי ללקוח דגמי מצברים של יצרנים שונים. הוא יסביר בהרחבה את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, את תקופת האחריות ואת העלויות. בהתאם לכך הלקוח יקבל החלטה לגבי הדגם המועדף עליו בתהליך של החלפת מצבר עד הבית.

כאן שם ובכל מקום

אין זה משנה היכן הרכב התקול ממוקם, לאחר השיחה הראשונית עם המוקד, תתואם נסיעה של אחד מהטכנאים אל הרכב התקול וזאת על פי מיקומו וזמינותו. המגמה היא להעניק שירות בטיב מעולה תוך פרק זמן קצר ככל האפשר.
אנשי השירות של מצברים רעננה מעניקים פתרון מהיר של התקנת מצבר בכל אזור השרון, רעננה, הוד השרון, כפר סבא וערים נוספות בסביבה זו.
השמועה על השירות הנפלא עד הבית, פרשה לה כנפיים וכאשר אחד החברים נתקע עם הרכב כיוון שהמצבר שלו ככל הנראה התרוקן, כל החברים מציעים לו להתקשר למוקד וכך תבוצע החלפה מהירה והוא יוכל להמשיך בשגרת היום שלו.
כבר אין צורך להתקשר לגרר ולהמתין עד ההגעה שלו, כדי שיגרור את הרכב למוסך ושם יוציאו את המצבר הישן ויתקינו את המצבר החדש. זהו מהלך מיותר ולא נחוץ כיוון שבמציאות הנוכחית המכונאי שמגיע לכל מקום מבצע זאת.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ