מצבר 55 אמפר

מצבר 55 אמפר

מצבר 55 אמפר הוא בקטגוריה של המצברים הסטנדרטיים אשר מתאימים לרכבים קטנים ומשפחתיים בגודל זה כמו ויונדאי לנטרה.

הנהגים הישראליים יכולים לבחור בין מצברים ישראלים למצברים תוצרת חוץ. רוב המצברים אשר מיוצרים במפעלים מתקדמים הם בטיב מעולה ומשרתים את הלקוחות בפרקי זמן ארוכים.

מצבר שנפ 55 אמפר

מידות המצבר:

גובה: 190 מ"מ, רוחב: 175 מ"מ ,אורך: 242 מ"מ.

קוטב: ימין

קיבולת: 55 A

זרם התנעה: 510 A

תקופת אחרי – שנה אחת.

מצבר שנפ עומד בתו התקן הישראלי והוא אחד מהמצברים הנמכרים ביותר בישראל. מצברים מסוג זה המותקנים ברכבים השונים מחזיקים לא אחת פרקי זמן ארוכים יותר מאשר שנה.

מצבר וולטה 55 אמפר

גם מצבר וולטה הוא בין המצברים הנמכרים ביותר בישראל, היצרן מעניק אחריות של שנה אחת ובמקרים רבים המצבר פעיל תקופה ארוכה יותר.

הארכת תקופת הפעילות של המצבר

יש כמה דרכים להארכת תקופת הפעילות של המצבר, כמו נסיעה בתאוצה גבוהה בכבישים המהירים שבהם אפשר לנסוע במהירות גבוהה של 100 קילומטר לשעה ואף למעלה מכך. התאוצה הזו יוצרת הטענה מחודשת של המצבר ולכן מי שנוסע לעיתים תכופות בכבישים הללו המצבר שלו יעבוד הרבה זמן מתקופת האחריות. לעומת זאת מי שאינו יוצא לנסיעות מחוץ לעיר ומתמקד רק בנסיעות בתוך העיר או בסביבה הקרובה, לא יוצר טעינה מחודשת ולכן המצבר הזה יהיה פעיל בתקופה המקבילה לזמן האחריות .

כדאי להגיע מדי פעם לחשמלאי הרכב כדי שיבדוק את מצבו של המצבר ובהתאם למצב הנוזלים במצבר הוא ימליץ אם להחליף אותו או שאפשר להטעין אותו וכך הוא ימשיך לעבוד עוד כמה שבועות. אם כמות הנוזלים היא מועטה, עדיף להחליף מצבר כדי לא להיתקע עם רכב תקול.

מצבר שאינו פעיל

כאשר המצבר מרוקן מנוזלים, הוא אינו מסוגל להוליך חשמל ולכן הוא מפסיק לפעול. במקרה הזה האופציה הנוחה ביותר לטיפול בכך היא באמצעות החלפת מצבר עד הבית. הנהג מתקשר למוקד ומדווח על כך שאינו יכול להתניע את הרכב וככל הנראה הסיבה היא הצורך בהחלפת מצבר. על פי המידע שהוא מוסר לגבי סוג הרכב והנפח שלו, הטכנאי מגיע אליו עם מצבר 55 אמפר או כל גודל אחר של מצבר על פי ההתאמה המיטבית של סוג הרכב למצבר.

הרכבים של מוקד זה מסתובבים בכל אזור המרכז ולכן על פי הצורך הם מעבירים מצברים ראש העין כפר סבא או לכל מקום אחר באזור. המכונאי מציע ללקוח כמה סוגי מצברים כמו שנפ, וולטה ואחרים ובהתאם לאיכויות, לעלויות ולתקופת האחריות בעל הרכב מחליט איזה מצבר הוא מעוניין לרכוש. ברכבים החדשים קל מאד להגיע אל המצבר ולכן פעולת הוצאת המצבר הישן והתקנת המצבר החדש היא די מהירה.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ