מצבר 50 אמפר

מצבר 50 אמפר

כאשר יש צורך ברכישת מצבר, מוצעים לכל לקוח כמה וכמה סוגים של מצברים. הקו המנחה הוא לרכוש מצבר של חברה מוכרת וידועה וזאת כיוון שהיא מייצרת מצברים כבר שנים רבות ולכן המוצרים שלה הם איכותיים ביותר.

מצבר שנפ 50 אמפר

מצבר שנפ הוא בין המצברים המובילים במשק וזאת לאור טיבו הגבוה. מצבר זה מתאים לרכבים אירופאיים של יצרנים כמו רנו, אופל ואחרים. תהליך הייצור שלו הוא בטכנולוגיה של סילבר קלציום פלוס והוא הותאם לאקלים הישראלי. קיימים כמה דגמים של שנפ 50 ותקופת האחריות שלהם נעה בין 20-12 חודשים בהתאם לדגם ולהחלטתו של היצרן.

מצבר בוש 50 אמפר

גם מצבר בוש הוא בין הנמכרים ביותר בישראל וזאת לאור איכותו הגבוהה. היצרן מעניק לכל מצבר תקופת אחריות בת שנתיים. במקרים רבים הנהגים נהנים אף מתקופה ארוכה יותר של פעילות ורק לאחר שמתרוקנים הנוזלים, יש צורך להתקין מצבר חדש במקום המצבר הישן.

החלפה של מצבר

רוב בעלי הרכבים מודעים למועד שבו הם התקינו את המצבר הנוכחי, לכן אם הם רואים סימנים לכך שהמצבר אינו עובד כראוי, כמו נורות מהבהבות בלוח המכוונים או מזגן שאינו פועל, ברור להם שיש בעיה במצבר ולכן אין הובלה של חשמל. במקרים הללו כדאי לנסוע באופן מידי לחשמלאי הרכב, כדי להתקין מצבר חדש.

החשש של בעל הרכב הוא שאם הוא יכבה את המנוע, קיים סיכוי שבעת היציאה לנסיעה הבאה הרכב לא יניע וכך תהיה לו בעיה והוא יצטרך לקרוא לשירות של מצבר עד הבית. לכן אם יש לו אפשרות הוא מטפל בנושא זה מוקדם ככל האפשר. במקביל לכך אם הוא נמצא בכביש מהיר ונוסע נסיעה בתאוצה גבוהה, תתבצע טעינה חוזרת של המצבר וכך הוא ימשוך עוד פרק זמן קצר של פעילות.

אם הוא נמצא בעיר, הנסיעות האיטיות לא יצרו שינוי ולא תתבצע טעינה של המצבר, לכן קיים חשש שהמנוע ייכבה.

מצברים מעולים בכל מקום

שירות מצברים נתניה מעניק שירות עד ביתו של הלקוח אם המצבר שלו אינו פעיל. מדובר בתהליך קליל ומהיר כיוון שניידות השירות ממוקמות בכל הסביבה. עם קבלת קריאת השירות על רכב תקול, אחת הניידות יוצאת למיקום שבו המכונית חונה. איש השירות דואג שיהיה לו ברכב את המצבר המתאים ובהגיעו למקום הוא בוחן את המצבר הישן וגם תקלות אפשריות נוספות.

אם הוא מגיע למסקנה שהמצבר התרוקן, הוא מסביר לנהג אילו מצברים קיימים, מה ההבדלים ביניהם, העלויות השונות ומשך האחריות של כל אחד מהם. לאחר שהלקוח בחר דגם ספציפי, המכונאי מוציא את המצבר הנוכחי ומתקין את המצבר החדש. לאחר מכן הוא מתניע את הרכב כמה פעמים ומוודא שהכול תקין והנורות בלוח המכוונים פעילות במלוא עוצמתן.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ