מצבר 40 אמפר

מצבר 40 אמפר

לכל דגם של רכב קיים סוג המצבר בנפח שהוא הנכון עבורו וזאת על פי הוראות היצרן. הנתון הקובע הוא נפח המנוע של הרכב ולכן היצרן קובע את הגודל הנכון לרכבים הקטנים, למשפחתיים ולדגמים הגדולים.

מצבר שנפ 40 אמפר

אחד המצברים הנמכרים ביותר בישראל הוא מצבר שנפ 40 אמפר, אשר הוא בעל תו תקן של מכון התקנים בישראל ובעל איכות גבוהה.

פרטים טכניים של מצבר זה:

אורך: 197 מ"מ

גובה: 227 מ"מ

רוחב: 128 מ"מ

זרם התנעה: 280 A

קוטב: שמאל

קיבולת: 40 A

יצרן המצברים מעניק תקופת אחריות של שנה.

מצבר בוש 40 אמפר

המצבר אשר מיוצר בגרמניה הוא בטיב מעולה ולכן גם הוא בין המצברים הנמכרים ביותר בישראל לאור ההתאמה שלו לאקלים הישראלי. יצרן זה מעניק תקופת אחריות של שנתיים. המצבר מתאים לרכבים קטנים בקטגוריה סופר מיני כמו יונדאי גז, קיה פיקנטו ואחרים.

התקנה של מצבר

תקופת הפעילות של מצבר בכל רכב משתנה על פי איכותו של המצבר. גורם נוסף שמשפיע על אורך הפעילות שלו הוא הרגלי הנסיעה ברכב זה. אם הנסיעות הן בעיקר בתוך העיר ובמהירות נמוכה, תקופת הפעילות של המצבר תהיה פחות או יותר על פי תקופת האחריות. אך אם מדובר ברכב שנוסע גם לנסיעות ארוכות ומהירות מחוץ לעיר, המצבר יטעין את עצמו שוב ושוב ולכן אפשר יהיה ליהנות מהפעילות שלו לאורך זמן ואף יותר מתקופת האחריות שמציע היצרן.

בדיקה של מצבר הרכב

בתום תקופת האחריות או בסמוך לכך, מומלץ לכל בעל רכב לבדוק את מצבו של המצבר ואם נותרו בו נוזלים. אם בבדיקה הוא רואה שכמות הנוזלים היא קטנה, רצוי להתקין מצבר חדש במקום המצבר הנוכחי כיוון שברור שמצבר זה יסיים את פעילותו בקרוב. עדיף לבצע שינוי זה מבעוד מועד כדי לא להיתקע עם רכב תקול שאינו מניע.

מצבר עד הבית

אם הרכב תקול וקיימת סבירות גבוהה שהדבר קרה כי המצבר התרוקן, כדאי לפנות אל המוקד של איה מצברים. אחד הטכנאים שלהם שנמצא בסמוך אליכם יגיע תוך פרק זמן קצר ויבדוק את מצבו של המצבר הנוכחי. אם הוא אכן ריק מנוזלים ותקופת האחריות שלו פגה, הוא יוציא את המצבר הישן ויתקין במקומו מצבר חדש.

מצברים כפר סבא מציעים לנהגים סוגים שונים של מצברים. כולם בטיב מעולה והשוני ביניהם הוא בעיקר במשך תקופת האחריות ובעלויות.

הנהג בוחן את כל האפשרויות ועל פי החלטתו המכונאי מתקין את המצבר בגודל המתאים לנפח הרכב. כאשר הפעולה המהירה מתבצעת ליד ביתו של בעל הרכב או בכל מקום אחר, זוהי נוחות מקסימלית ותוך פרק זמן קצר יחסית, המצבר כבר פועל בתוך המכונית והנהג משלם עבור השירות ויוצא לדרכו המתוכננת.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ