מצבר לקיה

מצבר לקיה

תמיד זה קורה כשממהרים, הרכב לא מתניע. בעל הרכב מנסה לבחון כמה דברים, אך הידע שלו במכונאות הוא מינורי ולכן הוא מעדיף להזמין איש שירות מקצועי שיבדוק מהי התקלה.

מצבר לקיה פיקנטו

הרכב הקטן והמוצלח משרת את בעליו והוא נוסע בו בכל רחבי הארץ. עם זאת כאשר הוא נתקע האופציה הנוחה ביותר היא לקרוא למכונאי שמגיע עד ביתו של הלקוח או בכל מקום אחר שבו הוא נתקע ומבצע שירות של החלפת מצבר עד הבית.

הטכנאי המיומן בודק בשלב ראשון את תקינותם של הסטרטר ושל האלטרנטור כי תמיד קיימת אפשרות שהסיבה אינה המצבר אלא אחד מהחלפים הללו. במקרים הללו איש השירות מתקן את הסטרטר או את האלטרנטור כדי שהנהג יוכל לצאת לדרכו. ליתר ביטחון הוא בודק את מצב הנוזלים במצבר ואם קיימים בו נוזלים, אין כל צורך להחליף אותו.

מצבר לקיה ספורטאז'

שירות עד הבית של מצבר רעננה היא הדרך הנוחה ביותר לפתור כל בעיה טכנית שקיימת ברכב. המכונאים המנוסים נעים ברכבי שירות מאובזרים ויש להם חלפים המותאמים לכל הרכבים. הם מודעים לעובדה אילו רכבים הם פופולריים בישראל ובהתאם לכך דואגים למלאים של מצברים המתאימים למכוניות הללו, כיוון שיש קריאות שירות רבות הקשורות לדגמים הללו כמו קיה ספורטאז'.

אחריות על המצבר

היצרנים הן בחו"ל והן בישראל מעניקים תקופת אחריות עבור המצברים. התקופה המינימלית היא שנה ובמקרים רבים אף מעבר לכך. זאת לאור טיבם הגבוה של המצברים. למרות זאת נהגים רבים ובמיוחד אלו שנוסעים למרחקים במהירות גבוהה, מטעינים את המצבר שלהם שוב ושוב ולכן הם נהנים ממצבר שמשרת אותם פרקי זמן ארוכים שנמשכים לעיתים אף שנתיים.

שירות עד הבית

היתרון הגדול באופציה של שירות עד הבית הוא בכך שרכבי השירות נמצאים באזור הגיאוגרפי הקרוב ולכן אחת מהניידות מגיע ללקוח תוך פרק זמן קצר. כך הוא אינו צריך להמתין לגרר ולנסוע למוסך, אלא המצבר נבדק ובמידת הצורך ההחלפה מתבצעת תוך דקות. אם מצליחים לאחר מכן להתניע את הרכב בקלות, הבעיה נפתרה.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ