מצבר לקאדילק

מצבר לקאדילק

כאשר מעוניינים לרכוש מצבר איכותי ומקורי לקאדילק, הגודל המתאים הוא 80-70 אמפר וזאת על פי הדגם של רכב יוקרתי זה.

בחירה של מצבר

הבעלים של קאדילק אינו רוצה להיתקע עם רכב תקול לאור העובדה שהמצבר שלו שבק חיים. לכן חשוב לו לרכוש מצבר איכותי שיעניק לו תקופה ארוכה של שקט, בין הדגמים של המצברים קיימות אופציות מעולות ביותר, הן של מצברים שמיובאים ארצה והן של מצברים אשר מיוצרים בישראל. איש המקצוע מסביר לבעל הרכב את ההבדלים בין האיכויות של המצברים השונים, לגבי תקופת האחריות שמציע כל אחד מהיצרנים ומהן העלויות.

בעל הרכב מחליט על פי כל הפרמטרים הללו, מהו הדגם שהוא הנכון ביותר עבורו ובהתאם לכך מבוצעת התקנה. ברכבים החדשים ההתקנה היא קלילה יחסית, כיוון שנוח מאד להגיע למיקום בו קיים המצבר הנוכחי. הטכנאי מוציא אותו מהר ולאחר מכן מתקין את המצבר החדש.

שירות מהיר לרכב תקול

כאשר הנהג לא מצליח להתניע את הרכב, הוא מנסה להתניע בעזרת כבלים, או לחלופין הוא מתקשר אל מוקד מצברים עד הבית, כדי שהמכונאי שלהם יגיע להתקין מצבר חדש במקום המצבר הקיים שככל הנראה התרוקן לחלוטין. לאיש המקצוע יש תמיד ברכב מצברים שמתאימים לקאדילק ולכן בשלב ראשון הוא מוודא שאכן יש תקלה במצבו של המצבר ולא בעיה בסטרטר או באלטרנטור.

במידת הצורך הוא מוציא במהירות את כל החיבורים של המצבר הקיים, מתקין מצבר חדש והנהג משלם וממשיך בדרכו.

ניידות השירות בכל מקום

ניידות השירות של מצברים פתח תקווה נעות לאורך כל היום בעיר ובסביבותיה. נהג אשר נתקע עם הרכב באזור זה, מתקשר אל מוקד השירות ומבקש סיוע של איש השירות. לעיתים מדובר בתקלה שהוא מתקן על המקום ולעיתים הבעיה היא אכן המצבר. הטכנאי מציע כמה אופציות של מצברים כיוון שהעלויות משתנות בין היצרנים השונים וכך גם תקופות האחריות וזאת בהתאם לרמת האמון של היצרן בכל מצבר ספציפי.

לאחר ההתקנה המהירה והתשלום, הטכנאי מוודא אפשר להתניע בקלות את הרכב ופעולת החלפת המצבר הסתיימה.                    

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ