מצבר לרכב בפתח תקווה

האופציה הטובה ביותר לרכישת מצבר לרכב בפתח תקווה

זה לא נעים להיתקע עם הרכב כי המצבר התרוקן, אך יש לכך פתרון יעיל ומהיר. אם זה קורה לכם בפתח תקווה אתם מתקשרים לשירות עד הבית ותוך פרק זמן קצר הצוותים מגיעים לרכב, מתקינים מצבר חדש ואתם יוצאים לדרככם!

שיטת החלפת מצבר פתח תקווה

בשנים האחרונות בוצעה התייעלות משמעותית מאד בכל מה שקשור להחלפת מצבר בדרכים. הלקוח מודיע למוקד על כך שהרכב שלו תקוע כיוון שככל הנראה התרוקן המצבר. הוא מעביר את מלוא המידע לגבי מיקומו ולגבי סוג הרכב כמו שם היצרן, דגם, נפח מנוע ועוד.

בהתאם לכך איש השירות מוודא שיש לו ברכב מצבר תואם לדגם רכב זה, אם אין ברשותו מצבר תואם הוא ייסע למחסן, יביא דגם נכון של המצבר ויגיע במהירות לרכב התקול.

כדי לוודא שלא תתבצע החלפה לחינם, הטכנאי בודק את האלטרנטור ואת הסטרטר ואם הם תקינים והמצבר אכן ריק מנוזלים, הוא מטפל בהחלפת המצבר. השיטה היא להוציא את המצבר הישן ולהתקין במקומו את המצבר החדש, לחבר היטב את כל החיבורים ולאחר מכן לוודא שאפשר להתניע בקלות את הרכב.

התקנת מצברי שנפ פתח תקווה

איכותו של המצבר היא חשובה ביותר ולכן איה מצברים מתקינים רק מצברים שהם בטיב מעולה ומשרתים את לקוחות החברה לאורך שנים רבות. אחד המצברים הבולטים הוא מצבר שנפ הישראלי אשר מיוצר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ומאפשר לכל בעל רכב ליהנות מתקופה אחרונה של אחריות ובמקרים רבים תקופה ארוכה יותר של נסיעה, ללא צורך בהחלפת המצבר.

נהגים שנוסעים מעת לעת לנסיעות ארוכות ומהירות מחוץ לעיר, יוצרים מצב שבו המצבר מטעין את עצמו שוב ושוב ולכן אורך החיים שלו הוא ארוך יותר. מי שנוסע בעיקר בתוך העיר, אינו מאפשר למצבר לבצע הטענה מחודשת ולכן אורך החיים של מצבר זה יהיה מעט קצר יותר.

הגעה של איש שירות לכל מקום

העובדה שאיש שירות מגיע עם מצבר עד הבית רעננה, מסייעת מאד לבעלי הרכבים שתמיד ממהרים להגיע למקום מסוים והתקלה של מצבר שהתרוקן, אף פעם לא מגיעה בזמן. אך שיטת עבודה יעילה זו חוסכת את הנסיעה המיותרת באמצעות גרר למוסך, המתנה של שעות מיותרות עד החלפת המצבר. כל ההליך המיושן הזה מיותר כיוון שלצורך החלפת מצבר, אין צורך במוסך וטכנאי מיומן יכול לבצע פעולה זו בכל מקום בשטח.

טוב שיש על מי לסמוך

הרזומה ארוך השנים והמוניטין של איה מצברים יוצר מצב שבו בכל בעיה עם מצבר לרכב פתח תקווה הלקוח רגוע ויודע שהשירות יגיע תוך זמן קצר, כי אפשר לסמוך על הצוות המקצועי שמבין בעניינים הללו ויתקין רק מצבר שהוא בטיב מעולה כדי שישרת את הנהג לזמן רב.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם