מצבר לפיג'ו

מצבר לפיג'ו

לרכב הצרפתי שמשרת נהגים לאורך שנים רבות יש מעריצים רבים שקונים שוב ושוב דגמים של פיז'ו בהתאם לגודלם של הרכבים הקיימים ועל פי הצורך של הלקוחות.

מצבר לפיז'ו 308

זה קורה לכל נהג, אחת לתקופה הוא לא מצליח להתניע את הרכב שלו וההשערה שלו היא שהמצבר התרוקן לחלוטין ולכן יש להחליף אותו. כדי לבדוק זאת הנהג מתקשר אל מוקד החלפת מצבר עד הבית ומבקש סיוע של מכונאי. היתרון העצום הוא בכך שהטכנאי מגיע לכל נקודה נדרשת ומעניק לנהג את כל המעטפת הנדרשת. בהתאם לדגם של פיז'ו 308 ונפח המנוע הוא מביא אתו מצבר איכותי התואם את הצורך כמו מצבר 55 אמפר.

יש מקרים שהתקלה נובעת עקב סיבה אחרת. במקרים הללו מתבצע תיקון במקום אם הדבר אפשרי ובדרך זו חוסכים כעת את החלפת המצבר.

מצבר לפיג'ו 208

כל מי שנתקע עם רכב תקול באזור המרכז יודע שהפעולה הפשוטה ביותר שתעזור להם היא להתקשר אל שירות עד הבית כדי לבצע התקנה של מצבר לרכב בפתח תקווה. העובדה שרכבי השירות הללו פזורים ברחבי העיר וגם בערים הסמוכות יוצרת מצב שבו העזרה מגיעה די מהר. המכונאי בוחן את הסטרטר, המצבר והאלטרנטור כדי להגיע למסקנה מהיכן נובעת התקלה.

אם הוא רואה שהמצבר ריק מהתכולה שלו, הוא פותח את החיבורים הקיימים מוציא את המצבר הישן ומחבר במקומו את המצבר החדש. בתום פעולת ההתקנה הוא מוודא שהמנוע מופעל בקלות וכך מסתיים תהליך החלפת המצבר לשביעות רצונו של הלקוח.

גרירת רכב למוסך

לאור השימוש באופציה של שירות עד בית הלקוח, ברוב המקרים אין צורך לגרור את הרכב למוסך כדי לבצע בו את ההחלפה בין המצבר הישן למצבר החדש.

בעבר השתמשו באופציה זו והדבר הצריך בזבוז של חצי יום לפחות מזמנו של הנהג ועלויות כספיות נלוות.

מצברים עבור הדגמים השונים של הרכבים

הלקוחות נהנים מסוגים שונים של מצברים הן ישראליים והן תוצרת חו"ל, שכולם ברמת טיב גבוהה ולכן תקופת האחריות עבור כל אחד מהם ארוכה.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ