מצבר לסוזוקי

מצבר לסוזוקי

כל בעל רכב מעוניין שהרכב יהיה תמיד תקין ושלא יהיו מצבים שבהם הוא יתקע במהלך הנסיעה, או לא יצליח להתניע את הרכב על הבוקר כשהוא ממהר לעבודה או בכל סיטואציה אחרת במשך היום.

מצבר לסוזוקי אלטו

סוזוקי אלטו הוא אחד מהרכבים הפופולריים שנראים בכבישי ישראל ולכן טכנאי השירות דואגים שיהיה להם תמיד בניידת השירות מצברים שמתאימים לדגם זה של סוזוקי ולנפח המנוע הזה. בעת הצורך הם מעניקים שירות מצברים עד הבית גבעתיים ומבצעים על המקום את ההחלפה הנדרשת. לשמחתם הרבה של הנהגים כבר אין צורך להגיע למוסך לצורך החלפת המצבר או לחלופין להזמין גרר לצורך פעולה זו. היתרון ברכבים החדשים הוא בכך שאפשר לבצע את הפעולה באופן מקצועי וזריז בכל מקום ולכן איש השירות של המוקד מסוגל לסייע במהירות.

מצבר לסוזוקי סוויפט

הדגם האיכותי של רכב סוזוקי האיכותי נראה הרבה מאד בכבישי ישראל. גם הרכבים הישנים עדיין משרתים את הנהג וגם הרכבים החדשים מדגם זה. כאשר יש צורך במצבר חדש, המכונאי מוודא שיש ברשותו מצבר שמתאים לנפח מנוע זה שהוא בדרך כלל 1,242 סמ"ק.

המכונאי בוחן בשלב ראשון את האלטרנטור ואת הסטרטר כדי לא להחליף סתם את המצבר אם התקלה אינה בו. אם אכן התקלה היא באחד מהחלפים הללו הוא מבצע את התיקון הנדרש ואם מדובר במצבר שהוא ללא נוזלים כלל, השירות המהיר של מצברים עד הבית פותר את הבעיה במהירות.

אורך החיים של המצבר

אורך החיים של המצבר במינימום הוא התקופה של האחריות שמעניק היצרן. אך בשנים האחרונות איכותם של המצברים עלתה ולכן רבים מהם משרתים את הלקוחות פרקי זמן ארוכים כמו שנתיים ואף למעלה מכך. ההמלצה היא לרכוש מצבר איכותי שמיוצר במפעל בעל מוניטין לאור המקצועיות שלו.

לקוח שמעוניין ליהנות משימוש ארוך יותר במוצר, ייסע מדי פעם לנסיעות מהירות בכבישים המהירים וכך המצבר ייטען שוב ושוב ודבר זה מאריך את תקופת השימוש בו. נהגים שנוסעים בעיקר בתוך העיר במהירות נמוכה, אינם מטעינים בדרך זו את המצבר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ