מצבר למיצובישי

מצבר למיצובישי

מי שמעוניין לקנות רכב בוחן בדרך כלל כמה אופציות. הרכבים היפניים אהובים מאד על הישראלים ולכן אפשר לראות רבים מהם כמו רכבי מיצובישי שנוסעים בכבישים.

מצבר למיצובישי אאוטלנדר

ישראלים רבים אוהבים את דגמי מיצובישי אאוטלנדר העוצמתיים שנמכרים בדגמים של 2,000 או 2,500 סמ"ק. הרכבים המשפחתיים הללו בעלי שבעה מקומות ישיבה, הם הרכבים האידאליים עבור משפחות גדולות.

ברגעים הכי לא מתוכננים, גם ברכבים הללו המצברים מתרוקנים ולכן יש לחפש פתרון מהיר של מצבר עד הבית. הנהג מבקש סיוע מהמוקד, הוא מסביר באיזה רכב מדובר וכמה סמ"ק וזאת כדי שהטכנאי יגיע עם מצבר חלופי של 60 אמפר או כל גודל אחר שמתאים לדגם זה. העובדה שהוא מביא אתו מצבר מתאים חוסכת זמן רב בהתנהלות לתיקון התקלה וכך הנהג נהנה מהעובדה שהותקן ברכב שלו מצבר חדש והוא יכול לצאת לדרכו.

מצבר למיצובישי ספייס סטאר

בקטגורית הרכבים הקטנים, אחד הרכבים הנדרשים הוא מיצובישי ספייס סטאר של 1,200 או 1,400 סמ"ק. אורך חייו של המצבר משתנה על פי הרגלי הנסיעה של הנהג. אם הוא נוסע למרחקים ארוכים מחוץ לעיר, המצבר יטעין את עצמו שוב ושוב. בזכות הפעולה הזו אורך הזמן שבו המצבר פעיל הוא ארוך מהממוצע. לעומת זאת אם הנהג נע בעיקר בתוך העיר, המצבר לא יטעין את עצמו במהירות הנסיעה הנמוכה שלו ולכן ההנאה מהמצבר תהיה של פרק זמן קצר יותר.

אם הנהג נתקע ליד הבית או בכל מקום אחר הוא מתקשר אל המוקד ומבקש אספקה של מצבר כפר סבא כולל התקנה בשטח. אחד מהטכנאים שממוקם בנקודה גיאוגרפית קרובה, מגיע תוך פרק זמן קצר יחסית ומביא אתו מצבר של 60 אמפר או מצבר אחר התואם נפח מנוע זה.

שירות של מצבר עד הבית

בדרך זו כל התהליך הוא מהיר, אין צורך שהנהג יזמין גרר שיוביל את הרכב עד המוסך ושם תתבצע ההחלפה. כל התהליך הזה מיותר והטכנאי מסוגל לבצע זאת באופן מושלם לשביעות רצונו המלאה של הלקוח שבאופן יחסי התעכב זמן מועט.  

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ