מצבר ליונדאי

מצבר ליונדאי

כשמחליפים מצבר צריך להתאים את המצבר לסוג הרכב. אם אתם בעלים של רכב מסוג יונדאי חשוב לדעת אילו מצברים מתאימים ליונדאי והיכן כדאי לרכוש אותם. אם נתקעת עם היונדאי בגלל מצבר גמור, כדאי להזמין שירות החלפת מצבר עד הבית ולחסוך את עלות הגרירה. השירות מצבר עד הבית קיים בכל סביבת המגורים ולכן אם נתקעת עם היונדאי שלך, תתקשר למוקד והם יגיעו תוך זמן קצר ויטפלו בבעיה.

מצבר ליונדאי i10

כולנו יודעים שתקלות ברכב קורות תמיד בזמנים הכי לחוצים, חורף וגשם זלעפות יורד בחוץ, אתם ממהרים לעבודה נכנסים לרכב והרכב לא מניע מיד מתמלאים בתחושת חוסר אונים וכבר ברור שהיום שלכם יהיה נוראי. אז לא! אם יש לכם יונדאי i10 אז המצב הוא לא נורא כמו שחשבתם. ראשית לא צריך להזמין גרר, כיום קיים שירות של החלפת מצבר עד הבית שמתמחה גם במצברים ליונדאי i10.

המצברים המתאימים ליונדאי i10 הם מצברים 40 אמפר לרכב שיוצר לפני שנת 2014 ומצברים 50 אמפר לרכב שיוצר אחרי 2014. כמו בכל רכב גם ביונדאי i10 כדאי, לפני ההחלטה איזה מצבר לרכוש, לקרוא בספר הרכב את המלצות היצרן. לנותני השירות של החלפת מצבר עד הבית נתניה, יש מגוון רחב של מצברים מתאימים.

מצבר ליונדאי i20

רכב היונדאי i20 הוא רכב מאד פופולרי בארץ, מחירו הוגן, איכותו מצוינת והרבה נקודות שירות פרוסות ברחבי הארץ. המצבר המתאים לסוג רכב זה הוא מצבר 50 אמפר הנחשב למצבר שעלותו הוגנת. בשוק קיימים דגמים ויצרנים רבים למצבר 50 אמפר, ועל כן המחירים הטובים שלהם אך המבחר הרב יוצר בלבול והתלבטות, לכן מומלץ להתייעץ עם המכונאי שמגיע למקום לאור הידע הרב שלו וגם לקרוא את המלצות היצרן בספר הרכב.

מחירי מצברים 50 אמפר נעים בין 375 ₪ ל 580 ₪ . אם נתקעת עם היונדאי i20 שלך כדאי להתקשר להחלפת מצבר עד הבית ולהזמין שירות עבור סוג הרכב שלך, בדרך כלל אם המצבר אכן גמור, תוך חצי שעה תבוצע החלפה.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ