מצבר עד הבית בנתניה

שירות יוצא דופן של מצבר עד הבית בנתניה

מי שנתקע ללא מצבר תקין בחניון של הבית, בחוף הים או ליד המשרד בנתניה, מחפש פתרונות מהירים. בשיחה עם חבר או קרוב משפחה הוא מקבל את האופציה של שירות עד הבית להחלפת מצבר עד הבית בנתניה.

שירות מצבר עד הבית נתניה

בשנים האחרונות התרגלנו להזמין משלוחים של מזון, ירקות, משחקים לילדים, ביגוד ועוד. ולכן האופציה של הזמנת מצבר לרכב נראית הגיונית ביותר ועבור הלקוחות שנתקעו  זוהי הצלה של ממש. המכונאי מגיע עם המצבר המתאים, בוחן את המצב של המצבר הנוכחי ואם אכן המצבר הישן שבק חיים, הוא מחליף אותו במהירות ומאפשר לנהג להמשיך בדרכו.

הטכנאי מביא אתו כמה סוגים של מצברים, חלקם מיוצרים בחו"ל במפעלים בעלי שם עולמי עקב השימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומקצתם מצברים שמיוצרים בישראל במפעלים בעלי מוניטין ייחודי לאורך שנים רבות.

בין המצברים הנמכרים ביותר לאורך השנים האחרונות אפשר למצוא את מצברי שנפ שהם ברמת איכות גבוהה ביותר. היצרן שמאמין במוצר שלו כיוון שהוא בטיב מעולה, מעניק תקופת אחריות ארוכה של שנה ולעיתים אף מעבר לכך.

איש השירות מחזיק ברכב שלו כמה דגמים של מצברי שנפ בהתאם לנפחי המנוע של המכוניות אשר נעות בכבישי ישראל ובהתאם לפרמטרים נוספים לפי דרישת יצרני הרכב.

אורך החיים של המצבר

כאשר מבצעים שירות של מצבר עד הבית תל אביב מגיעים לכל מקום ברחבי העיר, הן בדרום באזור פלורנטין והן בשכונות הרבות בצפון תל אביב. הטכנאי מגיע לכל נקודה, אם מדובר בחניון מסודר, ברחוב כלשהו, בחניה של מרכז קניות וכו'. היתרון הגדול הוא שהלקוח אינו זקוק לשירותי גרר ולשירותי מוסך במקרה זה לאור העובדה שמדובר בפעולה קצרה יחסית שכל טכנאי יודע לבצע, כיוון שהיא קלה ולא מסובכת.

כאשר מזמינים החלפת מצבר עד הבית בנתניה יש לוודא שהמכונאי מתקין מצבר בטיב מעולה של אחד היצרנים הבולטים הישראליים או הזרים. זאת כדי שבעל הרכב יוכל ליהנות מהמצבר האיכותי לאורך פרק זמן ארוך. כל מצבר שהוא פחות ממעולה יחזיק מעמד רק תקופה קצרה ולכן גם תקופת האחריות היא קצרה משמעותית. לא כדאי להסתכן ולהתקין מצבר שאינו איכותי, אשר יגרום לכך שיהיה צורך להוציא אותו ולהתקין שוב מצבר חדש.

הפתרון המהיר יותר לכל נהג

נתניה היא עיר גדולה ולכן קיימת חשיבות רבה לעובדה שרכבי השירות נעים כל הזמן בכל רחבי העיר. כך בעת תקלה איה מצברים מגיעים עם רכב הסיוע בזמן מאד קצר ובמקרה שלנו ואין כל צורך להגיע למוסך באמצעות גרר כפי שנהגו לבצע בעבר. זאת לאור המסקנה שההחלפה של מצבר היא פעולה מאד פשוטה, מתקינים מצבר חדש במיקום של המצבר הישן, מחברים היטב את החיבורים ומוודאים שאכן אפשר להניע את הרכב במהירות.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם