מצבר לטויוטה

מצבר לטויוטה

נהגים רבים שלא מצליחים להתניע את הרכב בודקים חלפים שונים ואם יש להם חשד שמדובר במצבר שהתרוקן, הם מנסים להתניע את הרכב באמצעות כבלים.

אם מדובר בטויוטה קורולה או בטויוטה יאריס שהן היברידיות אין אפשרות לבצע התנעה באמצעות כבל לאור הפעילות החשמלית של המנוע שלהן. הדרך הנכונה היא לקרוא לאיש שירות לבדיקת הרכב.

מצבר לטויוטה קורולה

לטכנאי השירות יש מצברים שונים ברכב שלהם וביניהם גם מצברים רגילים והיברידיים עבור טויוטה קורולה. בהתאם לבדיקה שמבצע איש השירות בשטח ואם אכן המצבר מרוקן, הוא מסביר זאת לנהג כד שיבחר איזה מצבר הוא מעוניין שיותקן ברכב שלו.

קיימים מצברים מעולים אשר מיובאים לישראל וגם אחרים שמיוצרים כאן בטכנולוגיה זהה. ההבדל בין המצברים הוא בתקופת האחריות ובעלויות. הנהג שומע את היתרונות ואת המחירים ומחליט איזה מצבר לרכב בפתח תקווה הוא מבקש להתקין ברכב.

מצבר לטויוטה יאריס

שירות החלפת מצברים עד הבית מסייע לנהג של רכב זה בפתרון מהיר כשהרכב לא מניע. ברוב המקרים התקלה נובעת מהעובדה שהנוזל במצבר התרוקן ולאחר שהמצבר פועל בין שנה לשנתיים ברכב זה, הגיוני שהוא ישבוק חיים.

במקרה זה הטכנאי מפרק את המצבר הישן, מכניס למיקום זה את המצבר החדש וסוגר היטב את כל החיבורים. בכל הרכבים החדשים שיוצרו בשנים האחרונות המהנדסים הבינו את הצורך בהתקנה מהירה ולכן ברובם קיים שיפור משמעותי בקלות השליפה של המצבר הישן וההתקנה של מצבר חדש. כך חוסכים את כל ההתנהלות המסועפת של הגעה למוסך באמצעות רכב גרר כפי שפעלו בעבר.

פניה למוקד שירות

אם הרכב לא מניע הדרך הנוחה ביותר היא להתקשר למוקד השירות, לעדכן באיזה סוג של טויוטה מדובר, מהו נפח המנוע ואם מדובר ברכב היברידי או לא. בהתאם לכך איש השירות שנמצא באזור הגיאוגרפי הקרוב יוצא אל רכבו של הלקוח כדי להעניק לו שירות מהיר.

מכיוון שיש לו ברכב את כל סוגי המצברים הוא יכול לפתור לו את הבעיה במהירות רבה ולאפשר לו להמשיך בשגרת יומו ללא בעיה בהתנעת הרכב.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ