מצבר להונדה

מצבר להונדה

שעת בוקר מוקדמת, אתה יוצא מהבית בדרך לעבודה, נכנס לרכב ההונדה שלך מכניס את המפתח לסוויץ' מסובב והרכב לא מניע. אין צורך להילחץ, פשוט תתקשר לשירות מצבר עד הבית והזמן שאותם עבור ההונדה שלך ותוך חצי שעה הבעיה תטופל. רכישת מצבר להונדה, הכוללת בדיקת טעינה ותקינות מערכת חשמל היא הדרך להבטיח שקט לכמה שנים.

הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם, כל דגמי החברה מאובזרים במערכות חשמליות מתקדמות. כאשר מצבר הרכב מסיים את חייו לא ניתן להתניע את הרכב וחייבים להחליף מצבר. המצברים הנפוצים ברכבי הונדה הם מצברים של 40, 45,46 ו-60 אמפר.

מצבר להונדה סיוויק

נתקעתם עם ההונדה סיוויק שלכם? איפה נתקעתם זה לא משנה, שירות מצבר עד הבית קדימה צורן שבשרון, יבהיר לכם שאין צורך לגרור את הרכב, התקשרו למוקד והם יגיעו עד אליכם תוך דקות ספורות ויתאימו לכם את המצבר הנכון עבור ההונדה סיוויק שלכם.

זה לא משנה איזה דגם של הונדה סיוויק יש לכם, 1600סמ"ק או 1800סמ"ק, הסימנים למצבר 'מת' הם אותם סימנים – כשתנסו להניע את הרכב ותסובבו את המפתח במקום צליל הנעה תשמעו נקישות, סימן שהמצבר גמור וצריך להחליפו. ניתן לחזות את הבעיה מבעוד מועד על ידי בדיקת תאריך הייצור של המצבר, אם עברו כארבע שנים כדאי להחליף את המצבר ולא לחכות עד שנתקעים.

המצבר האידיאלי להונדה

לכל דגמי ההונדה סיוויק מתאים אותו מצבר, וזה לא משנה באיזה שנתון מדובר. לרכבי הונדה סיוויק מתאים מצבר 46 אמפר עם זרם התנעה 68,400 CR ומידות אורך 237 מ"מ, מידות רוחב 128-127 מ"מ ומידות גובה 400-225 מ"מ. ישנו הבדל בין דגמי הונדה סיוויק רגילים לבין הדגמים ההיברידיים. ההבדל הוא במערך הקטבים. ברכבים רגילים המערך הוא פלוס ימין ומינוס שמאל וברכבים ההיברידיים המערך הוא הפוך, כלומר פלוס שמאל ומינוס ימין.

מצבר מיצור מקומי, כמו מצברי וולטה ודגמים אחרים יהיו זולים משמעותית ממצברים תוצרת חוץ. קיימת אפשרות להזמין מצבר משומש אך במקרה זה אי אפשר לקבל אחריות למצבר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ