מצבר לדייהטסו

מצבר לדייהטסו

דייהטסו היא חברה יפנית המייצרת רfבים קטנים ורכבי שטח. בישראל רואים בעיקר את הדגמים דייהטסו סיריון, דייהטסו שרייד ודייהטסו טריוס.

מצבר תקול  

אם אתם בעלים של רכב מסוג דייהטסו והמצבר שלכם שבק או בדקתם ואתם יודעים שזמנו עומד לפוג, אין צורך לגשת למוסך או למכון מצברים, כל מה שצריך הוא לטלפן למוקד החלפת מצבר עד הבית והם יגיעו להחליפו. איש השירות מגיע עם מספר דגמים של מצברים המתאימים לדייהטסו, מסביר את היתרונות ואת החסרונות של כל דגם ואת עלותו. על פי מידע זה אתם בוחרים את המצבר הנכון עבורכם.

מצבר לדייהטסו סיריון

נתקעתם עם הדייהטסו סיריון שלכם כי המצבר 'מת'? התקשרו אל שירות מצבר עד הבית הרצליה, הם נמצאים תמיד בסביבה הגיאוגרפית ויגיעו אליכם תוך פרק זמן קצר. המצבר שמתאים לדייהטסו סיריון הוא מאד ספציפי והבחירה מאד מצומצמת, אך בהחלט תוכלו לבחור בין יצרנים שונים, כשכל אחד מספק אחריות אחרת ואיכות אחרת. המצבר שמתאים לדייהטסו סיריון הוא מצבר 40 אמפר בעל קיבולת של 50 , זרם התנעה 345 ומידות אורך 197 מ"מ, רוחב 128מ"מ וגובה 227 מ"מ.

התאמה של המצבר לרכב

מצבר במידות שונות לא יתאים למיקום המיועד לו ברכב. המלצה על יצרן מצברים תלויה בראש ובראשונה במחיר אותו אתם מוכנים לשלם עבור המצבר. אם אתם מחפשים מחיר זול קנו מצבר מיצור ישראלי כמו שנפ או וולטה. אם אתם מוכנים לשלם מחיר יקר ולקבל מצבר בעל איכות ברמה עולמית, קנו מצבר בוש או ורטה. בכל מקרה מצבר של דייהטסו סיריון יעבוד למשך שלוש עד ארבע שנים. מכיוון שהמצבר המתאים לדייהטסו סיריון הוא עם עוצמה חלשה יחסית, מחירו הוא בין הזולים.

אם אתם לא משתמשים בקביעות באוטו שלכם הניעו אותו לפחות פעם בשבוע וצאו לסיבוב קטן כדי להטעין את המצבר ולשמור עליו לאורך זמן, מכיוון שכל סיריון משתמש בכוח החשמלי שהמצבר גם כשהוא כבוי. אם תיסעו מדי פעם בכבישים מהירים למרחקים ארוכים, המצבר יעבוד תקופות ארוכות יותר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ