מצבר לרכב בפתח תקווה

אופציה מעולה של מצברים לרכב הרצליה

רכבים אשר נתקעים בהרצליה עקב תקלה במצבר ומודיעים על כך לחברים שלהם, מיד מקבלים המון הודעות שמפנות את הנהג לשירות מצבר עד הבית בהרצליה, שיפתור לו את הבעיה במהירות וביעילות.

מצברים הרצליה

אפשר לרכוש בהרצליה כמה וכמה סוגי מצברים שכולם איכותיים ומיוצרים בטיב מעולה. חלקם מיובאים מחו"ל ומקצתם מיוצרים בישראל. כאשר מדובר במצבר, מוקדשת חשיבה רבה לייצור בהליך טכנולוגי מתקדם ולכן המצברים של כל הפירמות המובילות הם מעולים. כל יצרן מעניק למצבר שהוא מייצר תקופת אחריות ובפרק זמן זה בעל הרכב שקט ורגוע, כיוון שהמצבר משרת אותו באופן מעולה.

לאחר פרק זמן זה, קיימת סבירות שמיכל המצבר יתרוקן ויהיה צורך להחליף אותו עקב השחיקה והבלאי הטבעיים. כדי למנוע מצב שבו הנהג ייתקע ברחבי הרצליה, באזור התעשייה, קרוב לקניון או בסמוך לחוף הים, כדאי לבדוק מדי פעם את מצבו של המצבר ואם החשמלאי אומר שכמות הנוזל שנשארה היא מזערית, מומלץ להחליף את המצבר במקום להיתקע בדרכים.

מצבר עד הבית הרצליה

השירות היעיל של ספק המצברים, מאפשר ללקוח להמתין במקום שבו הוא נמצא ואיש השירות יגיע אליו כדי להחליף לו את המצבר ברכב. לאור העובדה שמדובר בפעולה קלה ומהירה, אין כל צורך להגיע למוסך, אלא אנשי השירות אשר מסתובבים בעיר מעניקים לכל נהג אופציה של מצבר עד הבית הרצליה וזאת כדי לפתור את הבעיה במהירות.

מי שצריך מצברים בהוד השרון מתקשר למוקד השירות ותוך פרק זמן קצר מאד, אחת מניידות השירות מגיעה למקום. ברכב הקומפקטי מחזיק הטכנאי ציוד רב וגם כמה סוגי מצברים. עם הגעתו לרכב הוא בוחן באיזה דגם מדובר, מהו נפח המנוע שלו ומיהו היצרן. בהתאם לכך הוא בוחר את המצבר המתאים ביותר בעל תעודת אחריות לתקופה ארוכה.

הוא מפרק את החיבורים העכשוויים, מוציא את המצבר הנוכחי ובוחן אותו. אם אכן מדובר במצבר מרוקן והוא מתקין במקומו מצבר חדש. לאחר מכן הוא מתניע את הרכב, כמה פעמים בזו אחר זו כדי לוודא שהתקנת המצבר החדש פתרה את הבעיה.

שירות מקצועי בכל אזור השרון

תושבי הערים הסמוכות אשר זקוקים לשירות של מצברים לרכב ברעננה פונים גם הם למוקד. רבים מהם מתייעצים עם האנשים המיומנים לגבי הדגמים הקיימים של המצברים השונים, כדי להתקין את הדגם האיכותי ביותר שיחזיק מעמד חודשים רבים.

היתרון העצום הוא בכך שניידת השירות מגיעה עד ביתו של הלקוח או לכל מקום אחר שבו הרכב תקוע, בחניון של המשרד, ליד גן הילדים או גן משחקים בו שהה עם הילדים.

כך הילדים משחקים ובינתיים מגיע איש השירות אשר בוחן כמה וכמה אופציות כמו תקלה בסטרטר, באלטרנטור או במצבר ובהתאם לצורך, הוא מחליט להחליף מצבר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ