מצבר לאופל

מצבר לאופל

מי שהוא הבעלים של רכב מסוג אופל, נהנה בדרך כלל מרכב אמין שמשרת אותו שנים רבות. עם זאת כמו בכל רכב יש לבצע מדי פעם טיפולים שוטפים, להחליף צמיגים, לטפל בתקלות לא צפויות ולהחליף מצבר כאשר הוא מתרוקן.

פתרון מהיר בנושא רכישת מצבר

כאשר הרכב לא מניע, בעל הרכב בוחן כמה אפשרויות בעצמו ואם המצבר שלו פעיל כבר פרק זמן ארוך מעל שנה, ברור לו שקיימת סבירות גבוהה שהמצבר התרוקן ולכן יש לקנות מצבר חדש. סוג המצבר תלוי בדגם הספציפי של אופל שנמצא ברשותו:

אופל קורסה – 50-55-60 אמפר תלוי בדגם.

אופל מוקה – 50-55 אמפר תלוי בדגם.

אופל וקטרה – 55 אמפר.

אופל אינסיגניה – 66 אמפר.

שירות עד הבית

הדרך הנוחה ביותר לביצוע החלפת מצבר עד הבית, היא באמצעות מוקד השירות שמפעיל כמה וכמה ניידות שרות. עם קבלת הקריאה וקבלת הנתונים, אחת הניידות נוסעת לכיוון הרכב התקול. הטכנאי מוודא שיש לו מצבר התואם את הצורך של הדגם הספציפי של רכב האופל, כדי שהוא יוכל לבצע החלפה במקום במידת הצורך.

במרכז הארץ יש ניידות רבות ולכן החלפת מצבר תל אביב, הוא הליך שמתבצע תוך פרק זמן קצר מאד לשמחתו הגדולה של בעל הרכב שיכול להמשיך בעיסוקיו.

פעילות של מצבר ברכב

יש יצרני מצברים ישראלים כמו וולטה ושנפ ויש גם יצרנים בחו"ל כמו ורטה, בוש ואחרים. כל אחד מהיצרנים הללו הן בארץ והן בחו"ל קובע את זמן האחריות שהוא מעניק ללקוח וזאת על פי איכותו של המצבר שנמכר.

תקופת האחריות המינימלית היא בדרך כלל שנה ובמקרים רבים היא מעבר לכך. נהג אשר נוסע לנסיעות ארוכות מחוץ לעיר במהירות גבוהה, מסוגל ליהנות מהמצבר תקופה ארוכה יותר מהממוצע כיוון שבנסיעות מהירות המצבר מטעין את עצמו שוב ושוב.

אך לעומת זאת אם הנהג נוסע בעיקר בתוך העיר, כשהמהירות היא נמוכה יותר המצבר אינו מטעין את עצמו ולכן הוא מחזיק מעמד בדרך כלל פרקי זמן קצרים יותר מאשר מי שנוסע מחוץ לעיר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ