מצבר עד הבית בתל אביב

שירות מהיר להחלפת מצבר עד הבית בתל אביב

כולנו מעוניינים להיכנס לרכב ולנסוע אתו ללא תקלות. אך גם ברכבים חדשים עלולות להיות תקלות שונות ובמקרים הללו הנהג אינו מצליח להתניע את הרכב. זה עלול לקרות בחמסין באמצע הקיץ או ביום גשום במיוחד ולכן כל נהג מעוניין לפתור את הבעיה בהקדם ולהגיע הביתה או למשרד.

החלפת מצבר עד הבית תל אביב

הפתרון לסיטואציה זו היא להזמין שירות מהיר להחלפת מצברים לרכב בתל אביב. מתקשרים למוקד ומסבירים שכפי הנראה המצבר התרוקן לחלוטין ולכן אין אפשרות להתניע את הרכב. כל אחד מאנשי השירות הללו פועל באמצעות  רכב שירות ובו אבזור מלא המתאים לסוגים שונים של רכבים. זו הסיבה שברוב המקרה הוא מצליח לסייע ללקוחות ולאפשר להם לנסוע, לאחר איתור התקלה והטיפול בה.

המכונאים מגיעים לחניון שבו נמצא הרכב ובוחנים את המנוע כדי להבין מהי התקלה. אם מדובר במצבר אשר שבק חיים הם מבצעים החלפת מצבר עד הבית בתל אביב בדרך מהירה ויעילה. שולפים את המצבר הישן ומחברים במקומו את המצבר המלא. בתום עבודת ההתקנה מתניעים את המנוע ומוודאים שהרכב פועל כשורה.

מצבר עד הבית תל אביב

בשנים האחרונות פועל שירות מהיר להחלפת מצברים לרכב בתל אביב לאורך כל שעות היממה. כל נהג שנתקע עם הרכב מודע לעובדה שקיים שירות של מצבר עד הבית תל אביב והוא מפעיל אותו במידת הצורך.

הטכנאים מחזיקים ברכב שלהם כמה מצברים המתאימים לרכבים פרטיים או לאופנועים כך שיהיה להם מצבר להתקנה מהירה לכל סוג של רכב או אופנוע, הזקוק להחלפה מהירה של מצבר.

שוק המצברים מורכב ממצברים המיוצרים בישראל וגם ממצברים אשר מיוצרים בחו"ל שכולם הם בעלי תו תקן. הטכנאי מציע ללקוח את אחד מהמצברים הללו לבחירה בהתאם למפעל היצרני ולעלויות. אחד הנתונים החשובים עבור הבחירה הוא תקופת האחריות. הישראלים מעדיפים לקנות מצבר שתקופת האחריות שלו היא הארוכה ביותר. התקופה המוצעת על ידי היצרנים נעה בין 20-12 חודשים.

שירות מהיר לבעלי רכבים

איש השירות מבצע החלפת מצברים עד הבית באופן מיומן ותוך פרק זמן קצר מאד. לעיתים מדובר בהתקנה ארוכה יותר וזאת אם מדובר ברכב ישן שבו יש לפרק חלק מהדשבורד כדי לבצע התקנה מושלמת של המצבר.

לאור המקצועיות הרבה של המכונאים הם מתאימים את המצבר בעל התכונות הטכניות אשר מתאים באופן מלא לרכב על פי ספר הרכב שלו.

תושבי תל אביב ואלו המגיעים אליה לעיתים תכופות לענייני עבודה, מנצלים את שירות מהיר להחלפת מצברים לרכב בתל אביב. השמועה על השירות האיכותי והמהיר הופצה ברבים ולכן כשחבר או קרוב משפחה מספר שהוא נתקע עם הרכב עקב תקלה של המצבר, ממליצים לו מיד להתקשר וליהנות מהחלפה מהירה של המצבר הריק.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ