מצבר לאאודי

מצבר לאאודי

בכל רכב יש להחליף מעת לעת את המצבר, כיוון שזמן הפעילות שלו תם על פי תקופת האחריות ובמקרים רבים גם מעבר לכך.

מצבר לאאודי A1

המצברים שמתאימים לרכבי אאודי השונים נעים בין 50 ל – 80 אמפר וזאת על פי כל דגם ספציפי ונפח המנוע של הדגם. כאשר רוכשים מצבר, הטכנאי מודע להספק שדרוש לכל סוג של רכב ובהתאם לכך הוא מציע ללקוח את הגודל הנכון של המצבר. ההיצע של היצרנים הוא רחב, הן ישראלים והן מחו"ל ובהתאם לטיבו של כל אחד מהמצברים ולתקופת האחריות שמעניק היצרן, מחליט הלקוח מהי האופציה הנראית לו הכדאית ביותר מבחינה מקצועית ובהתאם לעלויות.

מצבר לאאודי A3

בעלי רכב אאודי 3 A זקוקים למצבר בעל הספק של 62-55 אמפר המותאם לסוג הרכב שלהם. המצבר שברשותם יכול לשרת אותם תקופות ארוכות אם במסגרת הרגלי הנהיגה שלהם הם נוסעים לעיתים תכופות לנסיעות ארוכות ומהירות. במהלך הנסיעות הללו המצבר מטעין את עצמו שוב ולכן פרק הזמן שהוא יעבוד יהיה ארוך יותר. לעומת זאת מי שנוסע עם רכב זה בעיקר בתוך העיר ואינו מגיע למהירויות גבוהות, ייהנה ממצבר שיפעל במקביל לתקופת האחריות פחות או יותר וזאת כיוון שאין בו טעינה חוזרת.

החלפת מצבר עד הבית

מי שנתקע עם הרכב במקומות שונים ברחבי העיר ומחוצה לה וזקוק להחלפת מצבר כיוון שהנוכחי שבק חיים, יהיה בקשר עם מוקד השירות אשר מפעיל כמה וכמה ניידות שירות עבור החלפת מצבר עד הבית. הניידת שקרובה לחניון שבו נמצא הרכב התקול תגיע אליו תוך פרק זמן קצר יחסית.

המכונאי יביא אתו את מצבר שמתאים לרכב הספציפי ויבצע את ההתקנה במהירות בחניון וכך זו הדרך המהירה ביותר לפתרון הבעיה.

מצבר עד הבית תל אביב

ניידות השירות מצבר עד הבית תל אביב מסתובבות לאורך כל היום בשכונות השונות של העיר הגדולה. עם קבלת קריאת שירות אחת הניידות שנמצאת בסמוך יוצאת לדרך וזאת כדי להימנע עד כמה שאפשר פקקי תנועה ולהגעה במהירות האפשרית לחניון שבו נמצא הרכב.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ