מצבר עד הבית רמת גן

פתרון בעיה של מצברים בגבעת שמואל

נהגים שגרים בגבע שמואל או עובדים בסביבה זו נתקלים לא אחת בבעיה של תקלה במצבר אשר מצריכה את החלפתו כיוון שללא מצבר, אי אפשר להמשיך בנסיעה.

החלפת מצבר לרכב בגבעת שמואל

הדרך הקצרה והיעילה ביותר היא להתקשר למוקד הדרך ולבקש שאיש שירות שלהם יגיע כדי לסייע. לטכנאים הללו יש ברכב כמה וכמה סוגים של מצברים ולכן אחד מהם יתאים בדרך כלל לרכב התקול. בשיחה זו מיידעים את המוקד לגבי סוג הרכב, נפח המנוע והמיקום שבו נמצא הרכב.

לאור העובדה שיש כמה רכבי שירות בגבעת שמואל, המכונאי מגיע בדרך כלל במהירות ליעד ובודק את הרכב. לעיתים התקלה נובעת מהאלטרנטור או מהסטרטר ולכן הוא מתקן בעיה זו ומאפשר לנהג להמשיך בנסיעה. לעיתים הבעיה היא אכן המצבר ולכן הוא מסביר לבעל הרכב מהם סוגי המצברים הקיימים, כדי שיחליט איזה מהם הוא מעוניין שיותקן ברכב שלו.

מצברים מישראל ומהעולם

כבר שנים רבות שמייצרים בישראל מצברים מעולים ולכן נהגים רבים מעדיפים את המצברים תוצרת ישראל. עם זאת קיימים גם מצברים איכותיים אשר מייבאים מכמה מדינות מעבר לים וגם הם מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית כך שהם מסוגלים לשרת את הרכב לאורך זמן. כל אחד מיצרני המצברים מעניק תקופת אחריות אחרת ללקוחות, המינימום הוא שנה אך לעיתים מדובר בתקופה ארוכה הרבה יותר.

לאחר הבחירה, הטכנאי מוציא את המצבר הנוכחי ומתקין בנקודה זו את המצבר החדש. הוא מתניע את הרכב כדי לראות שהמצבר אכן אפקטיבי וכך נפתרה הבעיה. איש השירות נותן לבעל הרכב תעודת אחריות על המצבר בהתאם לתקופה שנקבעה, הנהג משלם עבור המצבר ויוצא לדרכו.

שירות ייחודי של מצבר עד הבית

בשנים האחרונות מבצעים החלפה של מצברים בכל נקודה במפה לאור העובדה שבמכוניות החדשות קל מאד לשלוף את המצבר הישן ולהתקין בפשטות מצבר חדש. כך מגיעים אנשי השירות ומחליפים מצבר לרכב בפתח תקווה ובכל יישוב אחר בסביבה.

השירות היעיל חוסך את הצורך לגרור את הרכב למוסך ולהמתין גם לגרר וגם לחשמלאים במוסך עד שיחליפו את המצבר. כך הנהג חוסך זמן יקר, כסף ומבצע את החלפת המצבר בדרך נוחה ומהירה.

כאשר מספרים על שירות זה לחברים ולקרובי משפחה, כולם מבינים שמעתה ואילך אם תהיה להם תקלה הם יהיו בקשר עם המוקד וכך אין ספק שהבעיה תיפתר תוך פרק זמן קצר.

בדיקה של המצבר

אורך החיים של המצבר הוא ידוע פחות או יותר ולכן נהגים רבים מגיעים מדי פעם לבדיקה של המצבר כדי לראות אם יש בו נוזלים או שהוא לקראת סוף חייו. אם יש בו נוזלים, אפשר להמשיך וליהנות מהפעולה שלו, אך אם כמעט אין נוזלים עדיף לבצע החלפת מצבר לרכב בהוד השרון.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ