מצבר לרכב בקרית אונו

מהלך מהיר של החלפת מצבר לרכב בקרית אונו

מי שגר בקרית או עובד בסביבה הקרובה ונתקע עם הרכב, לא יודע מהו המהלך הנכון ביותר כדי לפתור את הבעיה במהירות. טוב שיש חברים טובים בעבודה אשר ממליצים מיד על האופציות היעילות והמהירות ביותר.

החלפת מצבר לרכב בקרית אונו

הדרך הנכונה ביותר היא לקרוא לרכב השירות אשר מבצע מהלך מהיר של החלפת מצבר לרכב בקרית אונו. מכיוון שהרכבים נמצאים ברדיוס גיאוגרפי קרוב, אחד מהם מגיע תוך זמן קצר לרכב התקול על פי הכתובת שנמסרה. יש לו ברכב כמה מצברים ובהתאם לדגם וליצרן הרכב הוא מציע לנהג לבחור את אחד מהם על פי היתרונות והחסרונות של כל אחד מהדגמים.

מה שמעניין את הנהג הישראלי הוא שהמצבר יחזיק זמן לפרק זמן ארוך, כדי לא לחוות שוב בקרוב את החוויה שהרכב אינו מניע. לכן הוא בוחר מתוך היצע המצברים את זה שתקופת האחריות שלו היא הארוכה ביותר. חשוב לבחור מצבר שיוצר על ידי יצרן מוביל, בעל תדמית גבוהה כך שברור לנהג שמדובר במוצר שהוא בטיב מעולה ולכן יפעל במלוא התפוקה הנדרשת.

מצברים לרכב עד הבית

בשיטה הנוחה של מצברים לרכב עד הבית, הלקוח נהנה מהעובדה שניידת השירות מגיעה עד לביתו או לכל מקום אחר שבו הרכב תקוע ולכן הבעיה נפתרת במהירות וביעילות. אף אחד לא רוצה להזמין גרר ולהגיע למוסך ולבזבז על מהלך זה שעות על גבי שעות וגם כסף.

בדרך זו מגיעים מצברים רעננה עד ביתו של הלקוח והתהליך עובר בקלות וללא מאמצים מיותרים. הנהג מרוצה מהעובדה שהוא חוזר לשגרת היום שלו ועכשיו המצבר ישרת אותו זמן רב.

סוגים שונים של מצברים

ההתלבטות של הלקוח היא אם לרכוש מצברים ישראלים או תוצרת חוץ. אם בפעם הקודמת היה ברכב שלו מצבר כזה או אחר, הוא בדרך כלל יעדיף לרכוש סוג זהה אם הוא היה מרוצה ממנו. אך אם הוא לא היה מרוצה, הוא יבקש לרכוש מצבר אחר שיש ליצרן שלו מוניטין רב עקב שיטות הייצור המתקדמות ולכן מדובר במוצר מוצלח אשר יש עליו אחריות של שנה עד שנתיים, על פי קביעתו של היצרן.

הטכנאי מסביר ללקוח על האופציות הקיימות ועל נושאים חדשניים אשר קשורים למצבר שיוצרים יתרונות מהותיים למותג זה או אחר.

סיוע עבור החלפת מצבר

בשיטה החדשה כבר אין צורך להיעזר בחבר או בשכן, כיוון שרכב השירות מגיע מאד מהר. הטכנאי בודק אם האלטרנטור והסטרטר תקינים, הוא מוודא שאכן מדובר בריקון של המצבר ואם זה אכן כך, הוא מוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו מצבר חדש. מחזק היטב את כל הברגים ומפעיל מנוע כדי לראות שהכול עובד כמו שצריך. כך הנהג יכול לצאת לדרך.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ