מצבר לרכב באבן יהודה

בדיקת והחלפת מצבר לרכב באבן יהודה

הצורך במצבר חדש מגיע בדרך כלל בהפתעה. פתאום לא מצליחים להתניע את הרכב וכבר מבינים שהולך להיות שינוי מהותי בסדר היום. יש מקרים שבהם אין אפשרות להמתין לסיוע עקב קוצר בזמן ולכן משאירים את הרכב בחניון ומגיעים לעבודה או למקום אחר במונית או עם חבר.

טיפול ברכב התקול

כמה שעות לאחר מכן כשבעל הרכב חוזר לחניון, הוא מתקשר לשירות של בדיקת והחלפת מצבר לרכב באבן יהודה ומבקש הגעה של מכונאי לחניון שבו הוא נמצא. הוא מעביר את מלוא המידע לגבי המיקום ולגבי סוג הרכב, נפח המנוע והדגם שלו. בדרך זו הטכנאי יודע איזה מצבר יתאים לרכב זה ומוודא שמצבר מתאים קיים ברכב שלו.

החלפת מצבר

ברוב המקרים כאשר לא מצליחים להתניע, התקלה נובעת מהעובדה שהמצבר מרוקן. אך ליתר ביטחון המכונאי בודק גם חלפים אחרים כמו האלטרנטור והסטרטר. אם הם תקינים ובמצבר אין נוזלים, הפתרון הוא להחליף באופן מידי את המצבר. במהירות איש השירות שולף את המצבר הישן והשחוק ולאחר מכן הוא מתקין במקום זה את מצבר לרכב ברעננה, מחבר את כל חיבורי ההתקנה על פי ההנחיות כך שהכול מחוזק פיקס.

כעת זה הזמן לנסות ולהפעיל את מנוע הרכב וברוב המקרים, ההתנעה היא קלה והטיפול ברכב התקול הסתיים לשמחתו הרבה של הלקוח שחשש שיעבור עליו יום ארוך.

היתרונות של הרכבים החדשים

כאשר יש צורך לרכוש מצברים בהרצליה כדי להתקין אותם ברכבים חדשים, התהליך אינו דומה לזה שהיה בעבר. לאור העובדה שיש גישה נוחה למיקום שבו הותקן המצבר על ידי יצרני הרכב, מאד קל למכונאים שלמדו תהליך זה להוציא את המצבר הישן ולהתקין את החדש במקומו.

אין כל צורך להזמין גרר, לנסוע אתו למוסך ולהמתין זמן רב עד שיתקינו מצבר חדש. בפועל כאשר מגיע איש שירות עד ביתו של הלקוח, הוא מבצע את ההתקנה החדשה באופן זריז ומשקיע בכך עבודה מעולה. עובדה שהנהג יכול מר מאד לחזר לעיסוקיו ולפעמים גם הוא לא מאמין שתהליך החלפת מצבר לרכב באבן יהודה בוצע כה מהר.

בדיקת המצבר ברכב

תחזוקת הרכב כוללת מילוי דלק בזמן הנכון ולא ברגע האחרון, הוספת אוויר בגלגלים ובדיקת מצב הנוזלים במצבר. אם רואים שהמים הם ברמה נמוכה מאד, כדאי להחליף מצבר באופן מידי ולא להמתין לריקון הנוזלים באופן מוחלט.

קיימים כמה סוגי מצברים וכדאי לבחור מצבר אשר יוצר על ידי חברה מוכרת אשר יש לה מוניטין רב לאור הטיב המעולה של מוצריה. עדיף לא לקנות מצבר של חברה שאינה מוכרת כיוון שאי אפשר לדעת את המסוגלות של המצבר שלהם.

חשוב לבדוק את משך האחריות שמעניקה החברה היצרנית, לפחות שנה ועדיף פרק זמן ארוך ככל האפשר.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ