מצבר לניסאן

מצבר לניסאן

כל בעל רכב מודע לעניין שפה ושם יש לבצע אחזקה שוטפת, לעיתים יש תקלות מכאניות וגם המצבר מתרוקן ויש להחליף אותו כל שנה עד שלוש שנים, תלוי בכמה מצבים.

אף אחד לא רוצה שזה יקרה לו באמצע היום, אך כשהמצבר מתרוקן אין מה לעשות, הרכב לא מניע ואין ברירה אלא לטפל באופן מידי בנושא קניה והתקנה של מצבר חדש שמותאם לדגם של הרכב ולנפח שלו.

מצבר לניסאן מיקרה

מי שיש לו רכב מיני מסוג ניסן מיקרה, זקוק למצבר של 46 או 50 אמפר וזאת בהתאם לדגם של הרכב ולשנת הייצור שלו. כאשר נתקעים בחניון או במיקום אחר, הדרך המהירה ביותר היא לפעול בשיטת מצבר עד הבית. הנהג מתקשר למוקד השירות, מעביר פרטים היכן הוא תקוע עם המכונית, מהי התקלה ובאיזה דגם של רכב מדובר. בהתאם לכך, הטכנאי יגיע למקום זה תוך פרק זמן קצר ויביא אתו את המצבר הנדרש.

מצבר לניסאן אקס טרייל

לקוח בעל רכב ניסאן אקס טרייל שאינו מצליח להתניע ויודע כי החליף מצבר לפני תקופה ארוכה של כשנתיים, מעריך שהמצבר התרוקן. לכן בשיחה עם המוקד, הוא מבקש שאיש השירות יביא אתו מצבר של 72 אמפר על פי דרישת יצרן הרכב. המכונאי המיומן יבדוק את הרכב ויאשר לנהג אם אכן הבעיה היא במצבר, או שיש בעיה אחרת.

אם הבעיה היא אכן המצבר, הוא יציג בפני בעל הרכב כמה מצברים בגודל הנדרש, של יצרנים שונים. העלות של כל אחד מהמצברים היא שונה, כיוון שיש מצברים המיוצרים בישראל וגם מצברים המיוצרים בחו"ל. מעבר לכך, כל יצרן מחליט מהי תקופת האחריות שהוא מעניק עבור כל דגם של מצבר וזאת על פי שיקול דעתו המקצועי.

מצבר לניסאן קשקאי

מצבר לרכב בפתח תקווה עבור ניסאן קשקאי הוא של 70 אמפר מתאים לרכבים שיוצרו בשנים האחרונות ו – 60 אמפר עבור שנתונים קודמים. איש השירות המיומן יביא אתו את המצבר הנכון על פי שנת הייצור של רכב ניסאן, כדי ליצור התאמה מושלמת.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ