מצבר למרצדס

מצבר למרצדס

בעל  רכב מרצדס אשר זקוק מעת לעת למצבר חלופי רוכש מצבר של 100-72 אמפר וזאת בהתאם לדגם של הרכב ולנפח המנוע שלו.

מצבר גיבוי למרצדס

בעל  רכב מרצדס אשר אינו רוצה שיוצר מצב שבו הוא נתקע בדרך, בכביש  או בטיול עקב בעיה טכנית במצבר, או עקב העובדה שהוא התרוקן. ולכן הוא רוכש  מצבר גיבוי בקיבולת אמפר זהה ומניח אותו בתא המטען של הרכב. במקרה של תקלה, הוא מפרק את החיבורים של המצבר הקיים ומתקין במקומו את המצבר החדש שהוא מוכן לשימוש מידי.

מצבר עזר למרצדס

מצבר עזר הוא השקט הנפשי של בעל  רכב מרצדס. הוא קונה מצבר עזר שתמיד נמצא איתו ברכב ועל פי הצורך הוא מחבר אותו לרכב. בעל  מרצדס אינו מעוניין במקרים רבים לבזבז זמן, או להתעכב בגלל  נושאים שוליים ולכן הוא אוהב להיות מאורגן ומוכן לכל תרחיש.

אופציה של מצבר עד הבית

בעל  מרצדס שאין לו ברכב מצבר עזר או מצבר גיבוי והמצבר הקיים שלו שבק חיים, מחפש את הדרך המהירה לטיפול בתקלה. לכן הוא מתקשר אל מוקד ניידות השירות ומבקש סיוע. כדי ליצור הליך מהיר, הוא מעביר לנציג המוקד את פרטי הרכב, באיזה דגם מדובר ומהו נפח המנוע שלו. בנוסף לכך הוא מסביר באופן מפורט היכן הוא ממוקם, באיזה חניון וזאת כדי שאיש השירות ימצא אותו בקלות לצורך התקנת מצבר כפר סבא.

חיבור מהיר של מצבר

המכונאי שמגיע לחניון, מביא אתו מצברים חדשים כדי לקצר את תהליכי העבודה. הוא מסביר לבעל הרכב אילו מצברים קיימים אשר הם מותאמים לדגם ספציפי זה של רכב, כמו כן לגבי החלפת מצבר עד הבית מחיר. בהתאם לאפשרויות הקיימות, לתקופת האחריות המוצעות לכל דגם וחוות הדעת המקצועית של הטכנאי לגבי כל אחד מיצרני המצברים, מחליט הלקוח איזה מצבר הוא מעוניין לרכוש.

בהתאם לכך המכונאי שולף את המצבר הישן ומחבר במקומו את המצבר החדש. הוא מתניע את הרכב, מוודא שהכול תקין וכך מהר מאד הנהג יוצא לדרכו עם מצבר חדש.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ