מצבר למאזדה

מצבר למאזדה

כשמדובר ברכב חדש ואיכותי כמו מאזדה, המצבר הראשוני של היצרן נשאר ברכב תקופה ארוכה, אך לאחר מכן יש להחליף מצבר בהתאם לסוג המצבר שרוכשים והאחריות של היצרן עליו.

מצבר למאזדה 3

בעלי מאזדה 3 שלא מצליחים להתניע בבוקר את הרכב, מעריכים שמדובר במצבר שהתרוקן. לכן הם מתקשרים למוקד כדי לבקש הגעה של טכנאי שירות למטרה זו. מדובר בשירות חדשני עד הבית שבו המכונאי מגיע תוך פרק זמן קצר עם מצבר אשר מתאים למאזדה 3. הוא בוחן את מצבו של המצבר ואם אכן הוא מרוקן, זה הזמן להחליף מצבר.

נושא הוצאת המצבר הישן והתקנת המצבר החדש בשיטת מצבר לרכב עד הבית, הוא הליך מהיר ואיש השירות מבצע את ההתקנה ומפעיל לאחר מכן את המנוע, כדי לוודא שאכן התקנת המצבר החדש פתרה את הבעיה.

מצבר למאזדה 6

כשרוכשים מצבר חדש לרכב מאזדה 6 יש כמה אופציות, מצברים ישראלים או מצברים שיוצרו באחת המדינות מעבר לים. הקו הכללי הוא לרכוש רק מצבר שיוצר בחברה מוכרת ובעלת מוניטין וזאת כדי שבעל הרכב ייהנה ממנו לאורכה של כל תקופת האחריות ואף מעבר לכך. יצרני המצברים מעניקים שנת אחריות ולפעמים אף מעבר לכך.

מתי כדאי להחליף מצבר?

כל בעל רכב זוכר בראשו מתי החליף מצבר, בחורף, ביום העצמאות וכו' ולכן הוא יכול להעריך פחות או יותר עד מתי המצבר יפעל. כדי שלא יהיו הפתעות, כדאי לבדוק מדי פעם את תקינותו של המצבר ואם הנהג רואה שמצב הנוזלים הוא ירוד ביותר, עדיף שירכוש מצברים לרכב בכפר סבא ולא יחכה למועד שבו הוא ייתקע עם הרכב ברחבי העיר או במקום אחר.

משך הפעולה של המצבר

דפוסי הנהיגה הם אלו שמכתיבים את אורך הפעילות של המצבר. נהג שנוסע מדי פעם נסיעות ארוכות במהירות גבוהה, ייהנה ממצבר שישרת אותו תקופה ארוכה כיוון שהוא נטען שוב ושוב. לעומת זאת מי שנוסע בעיקר בתוך העיר במהירות נורמטיבית וללא האצה, המצבר ישרת אותו לאורכה של תקופת האחריות ואולי מעט מעבר לכך.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ