מצבר עד הבית רמת גן

פתרון מוצלח של מצברים בראש העין

כאשר יש צורך במצברים ראש העין, הפתרון הקל ביותר הוא להתקשר למוקד השירות כדי שאיש שירות יגיע תוך פרק זמן קצר למקום בו ממוקם הרכב ויטפל בבעיה תוך פרק זמן קצר.

רכישה של מצברים ראש העין

מצבר הוא אחד מהפריטים החשובים ביותר בכל רכב כיוון שבלעדיו אין כל אפשרות להתניע את המנוע. כל בעל רכב שומר על תקינותו של המצבר ולכן מדי פעם הוא בודק בעצמו או אצל איש שירות, אם נותרו בו נוזלים. אם קיימת כמות סבירה, אפשר להמשיך וליהנות מנסיעה בטוחה ברכב. אך אם כמות הנוזלים היא מזערית, כדאי להחליף במקום את המצבר ולא לחכות עוד שבועיים או פרק זמן דומה שבו הנוזל יתאדה ולכן לא תהיה אפשרות להתניע את הרכב.

מצבר עד הבית ראש העין

אם לא בוצעה בדיקה במועד והרכב נתקע, הדרך המהירה ביותר להחלפת מצבר היא לדבר עם מוקד השירות, לעדכן אותם היכן ממוקם הרכב. בנוסף לכך יש לעדכן את מוקד השירות מהו סוג הרכב שבו יש להתקין מצבר חדש וזאת כדי שהטכנאי יוודא שיש לו ברכב מצבר מתאים וכך ייסע במהירות לחניון שבו נמצא הלקוח. אם במקרה אין לו מצבר תואם, הוא ייסע למחסן ייקח במהירות מצבר וימשיך לכיוונו של הלקוח.

מצברים בראש העין

הטכנאי מביא ברכב כמה סוגי מצברים לבחירתו של הלקוח. מצברים בראש העין כוללים מצברים של היצרנים הגדולים בישראל ובעולם. כמו כל מוצר, חשוב להבהיר ללקוח את ההבדלים בין הסוגים השונים, הן ביכולות, בשיטות הטכנולוגיות החדשות והן בתקופת האחריות שמציע היצרן. בהתאם לכל הפרמטרים הללו, הלקוח מקבל החלטה איזה מהמצברים הוא הנכון ביותר עבורו.

לכן הטכנאי שולף את המצבר הישן ומתקין במקומו את המצבר החדש. לאחר מכן הוא מוודא שאפשר להתניע את הרכב בקלות רבה. הזריזות שבה מתבצע כל התהליך מכתיר את אופציית מצבר עד הבית רמת גן כמוצלחת והיעילה ביותר במצבים הללו.

מחליפים ונוסעים

לקוחות רבים שנתקעים עם הרכב בגלל בעיה במצבר, נכנסים לדיכאון כי הם זוכרים את המצבים שהיו בעבר, שהיה צורך להזמין גרר שיגרור את הרכב למוסך ורק שם החליפו מצברים. זה סיבוב שלוקח יום שלם מעבר לכאב ראש ולעלויות הכספיות.

לכן כאשר הם שומעים שיש אפשרות של מצברים לרכב ברעננה בכל נקודה בעיר, יורדת אבן מליבם והם מתקשרים מידית למוקד, כדי להתחיל את התהליך. ברוב המקרים הם המומים מהעובדה שהדבר קורה במהירות ובמלוא האפקטיביות.

בדרך זו הם מצליחים להחליף מצברים ראש העין באופן כמעט מידי ולאחר מכן הם יוצאים לדרכם, הביתה, למקום העבודה או לכל מקום שהם תכננו לנסוע. כך הם נהנים ממצבר בטיב מעולה שישרת אותם שנה ואף יותר מכך.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ