מצברים ברמת השרון

החלפה מהירה של מצברים ברמת השרון

מי שנתקע עם הרכב ברמת השרון עקב בעיית מצבר, יכול להיות רגוע כיוון שרכב השירות שנמצא תמיד בקרבת מקום, יוכל לסייע לו ולאפשר לו יציאה מהירה לדרך.

שירות ייחודי של מצברים רמת השרון

השירות היוצא דופן של איה מצברים מותאם לתושבי רמת השרון ולאלו שמגיעים לעיר זו מעת לעת. נציג המוקד שמקבל את קריאות השירות מבין את חשיבותו ודחיפותו של הנושא ולכן הוא מנתב את רכב השירות שנמצא באזור הגיאוגרפי הקרוב ביותר, כדי שיגיע אליו תוך פרק זמן קצר ככל האפשר.

לאור ההיכרות עם התקלות ברכבים, בכל אחד מרכבי השירות נמצאים כמה סוגי מצברים וכך הטכנאי ערוך לכל תרחיש והוא מגיע מראש עם המצבר כדי להתקין אותו, אם אכן הבעיה היא מצבר שהתרוקן.

בדרך זו מבצעים עבודה יעילה וחוסכים זמן יקר. אין צורך שהמכונאי ייסע למחסן כדי לחפש מצבר מתאים, אלא יש לו את כל האופציות ברכב שלו.

עבודה של מומחים

העובדים עוסקים כבר שנים רבות בתחום התקנת המצברים ולכן רכשו עם הזמן מיומנות רבה. הם בוחנים היטב את מצבו של המצבר הנוכחי וכאשר הם בטוחים שזו הסיבה שהנהג לא מצליח להניע את הרכב, הם מוציאים את המצבר הישן ומתקינים מצבר חדש. מדובר בעבודה שאורכת כמה דקות בלבד ולכן אין כל צורך להגיע עבורה למוסך.

שירות מצברים עד הבית כפר סבא חוסך לבעל הרכב כסף וגם זמן לאור ההגעה של המכונאי ברכב השירות. כל המצברים שנמצאים ברכב הם חדשים, באיכות גבוהה ונושאים תעודת אחריות על פי הוראות היצרן לשנה או לפרק זמן ארוך יותר.

הנהג ששמע המלצות מצוינות על שירות מצברים רמת השרון נוכח לדעת שאכן מדובר בשירות שפתר לו בעיה תוך פרק זמן קצר מאד ולאחר מכן הוא המשיך בשגרת היום שלו.

סוגים של מצברים

המענה המקצועי ללקוחות כולל מצברים בטיב מעולה שמיוצרים בישראל וקיימים בהתאמה לנפחים של מנועים שונים. כמו כן מצברים באיכות מעולה אשר מיוצרים במדינות אחרו מעבר לים. כל המצברים הללו נושאים תו תקן ממדינת המוצא ומישראל.

חשוב לפנות לגורם מומחה בתחום מצברי הרכב ולא לפנות לגורם אשר מחזיק מצברים של יצרנים לא מוכרים מהארץ ומהעולם כיוון שהאיכות שלהם היא פחותה ולכן גם תקופת האחריות היא הרבה יותר קצרה. ההמלצה היא לא להתקין מצברים מסוג זה כיוון שגם אם המחיר של מצבר זה הוא זול יותר, בסופו של דבר בתחשיב הכללי המוצר יהיה הרבה יותר יקר, לאור פרק הזמן הקצר שהוא ישרת את הלקוח.

רכישת מצבר חדש

כדאי מדי פעם לבדוק את מצבו של המצבר ואם נראה שנותרה כמות קטנה מאד של הנוזל, רצוי  להתקין מצבר חדש ולא לחכות לריקון.

המלצות של לקוחות

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

חיוג מהירוואטסאפ