איה מצברים

החלפת מצברי שנפ (Schnapp) - עד הבית

כי לרכב שלך מגיע הרבה יותר

האם ברכב שלך יש  מצבר שנפ (Schnapp)  ונתקעת בלי מצבר שנפ? – חברת איה מצברים עם צוות שרות מקצועי  יגיע עד הבית כדי להחליף לך במצבר שנפ איכותי עם אחריות יצרן.  ברשותנו כל דגמי המצברים של שנפ על מנת להעניק לך שירות ללא תחרות וכדי שתוכל לצאת לדרך במהירות עם אחריות ושקט נפשי של איה מצברים.

חברת שנפ (Schnapp) היא חברה ישראלית אשר מחזיקה בנתח שוק של כמעט 50% מכלל המצברים אשר נמכרים בישראל. בדומה לחברות אחרות, מצברי שנפ (Schnapp) דורשים התאמה מדוייקת לסוג, גודל ומשקל הרכב. כיום, חברת שנפ (Schnapp) מציעה מצברים לרכב בעלי 40 אמפר ועד 180 אמפר.

0 %
שרות ומקצועיות
0 +
לקוחות מרוצים כל חודש
0
מותגים מובילים
0
שנות נסיון

איה מצברים - מצבר עד הבית

איה מצברים הינה חברה המובילה בהחלפת מצברים עד הבית מכל הסוגים עד הבית כבר יותר מ-8 שנים ומספקת שירות החלפת מצברים לכל סוגי הרכבים בישראל – אנו מתמחים בהחלפת מצבר שנפ לרכב

איה מצברים חרטה על דיגלה להעניק ללקוחותינו שרות החלפת מצברים מקצועית, איכותי עם מצברי הרכב האיכותיים ביותר כאשר ניידת השרות שלנו מצוידת במיטב המוצרים עם טכנאי שרות מוסמך ובעל ניסיון רב.

 חברת איה מצברים משווקת חברות המצברים האיכותיות, הטובות והמובילות ביותר בישראל. בין החברות ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי טיטניום (Titanium) ועוד חברות מובילות אחרות.

הניסיון והידע שנצבר עם השנים, מסייע ללקוחותינו לרכוש את המצבר הטוב ביותר עבורם, במחיר הוגן ומבלי לגרוע באיכות המוצר

מצבר לרכב בפתח תקווה

מצברי שנפ (Start & Stop (EFB

מצבר שנפ סטארט סטופ 60 אמפר

מצבר שנפ סטארט סטופ 70 אמפר

מצבר שנפ סטארט סטופ 70 אירופאי

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם